• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تشکیل پرونده‌ی قضایی برای ستاره مراکشی پی‌اس‌جی

تشکیل پرونده‌ی قضایی برای ستاره مراکشی پی‌اس‌جی

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، ۱۰ روز پیش یک زن جوان با مراجعه به پلیس ادعا کرد که از سوی اشرف حکیمی مورد تجاوز قرار گرفته است. این خبر برای اولین بار سه روز پیش توسط لوپاریزین فاش شد و حواشی فراوانی نیز به همراه داشت.

زن جوان ابتدا قصد شکایت نداشت ولی پلیس قضایی بعد از شنیدن اظهارات او، با همکاری دادستانی وارد عمل شدند تا این قضیه را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهد.

این دو در اینستاگرام ابتدا با هم ارتباط برقرار کرده‌اند و شنبه گذشته که اشرف به دلیل مصدومیت قادر به همراهی پی‌اس‌جی نبود و همسر و دو فرزندش نیز در دبی بودند، این زن را به خانه‌اش دعوت می‌کند. لوپاریزین نوشته که شاکی با یکی از دوستانش تماس گرفته و از او برای خروج از خانه اشرف و رفتن نزد پلیس درخواست کمک کرده است.

طبق گزارش نشریه اکیپ، حالا رسما اتهام تجاوز به اشرف وارد شده و علیه او تشکیل پرونده داده‌اند. او روز گذشته توسط پلیس بازجویی و تفهیم اتهام شده است. تحقیقات پلیس همچنان از ستاره مراکشی ادامه دارد ولی فعلا او ممنوع‌الخروج نیست و در واقع می‌تواند پی‌اس‌جی را هفته بعد در بازی برابر بایرن همراهی کند.

باشگاه پاری سن ژرمن حمایت کامل خود از اشرف را اعلام کرده و تیمی از بهترین وکلا کار دفاع از او را برعهده خواهند داشت. اشرف نیز اطمینان دارد که اتهام اخیر بی‌اساس است و با پلیس نیز نهایت همکاری را خواهد کرد. او تردید ندارد که تبرئه خواهد شد و در مراسم بهترین‌های فیفا نیز همواره لبخند بر لب داشت و اعتماد به نفس بالای او نیز جالب توجه بود.

  پرده گوش دمبله، ستاره پاری‌سن‌ژرمن پاره شد!

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان