تصادف مرگبار در بزرگراه ۱۰۱ مورگان هیل جان یک نفر را گرفت

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، مقامات در حال بررسی یک تصادف مرگبار هستند که روز گذشته در بزرگراه ۱۰۱ در مورگان هیل رخ داد. این حادثه که حدود ساعت ۹:۱۵ شب سه شنبه، نزدیک خروجی جاده Cochrane رخ داد، یک کشته و چندین مجروح بر جای گذاشت.

به گفته گشت بزرگراه California Highway Patrol (CHP)، این تصادف شامل یک کامیون تریلی، یک وانت‌بار، یک موتورسیکلت و چندین وسیله نقلیه دیگر بود. شدت حادثه به حدی بود که northbound بزرگراه برای چندین ساعت مسدود شد و ترافیک سنگینی را به دنبال داشت. تمام مسیرها کمی قبل از ساعت ۱ بامداد چهارشنبه بازگشایی شدند.

هنوز هویت قربانی و جزئیات دقیق مربوط به مجروحان این حادثه منتشر نشده است. CHP در حال بررسی علت وقوع این تصادف مرگبار است.

به روز رسانی: CHP اعلام کرد که راننده وانت‌بار در این حادثه جان خود را از دست داده است. هویت راننده و همچنین جزئیات مربوط به مجروحان این حادثه متعاقباً منتشر خواهد شد.

اخطار: رانندگی در شرایط شلوغی و در ساعات پایانی شب می تواند بسیار خطرناک باشد. رانندگان باید با احتیاط کامل رانندگی کرده و به تمام قوانین و مقررات رانندگی احترام بگذارند تا از بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری شود.

  هراس در مرکز خرید پرونیارد! تهدید به بمب جعلی از آب درآمد!

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان