• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مدیر اجرایی باشگاه الهلال، شایعات مربوط به جدایی نیمار از این تیم را تکذیب کرد

مدیر اجرایی باشگاه الهلال، شایعات مربوط به جدایی نیمار از این تیم را تکذیب کرد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، مصدومیت نیمار در فاصله کوتاهی پس از پیوستنش به باشگاه الهلال باعث شد که او برای مدتی طولانی از میادین دور باشد و همین اتفاق شایعاتی را درباره ادامه حضورش در فوتبال عربستان به همراه داشت.

بسیاری از رسانه‌های عربستانی و برزیلی در طول این مدت خبر داده بودند که این احتمال وجود دارد که این باشگاه قرارداد این ستاره برزیلی را فسخ کند و دیگر تمایلی به ادامه همکاری با او نداشته باشد اما به نظر نمی‌رسد که مدیران این باشگاه در ادامه این مسیر چنین تصمیمی داشته باشند.

کالزادا در گفتگو با خبرنگاران در پاسخ به سوالی در این باره اظهار داشت: «نه، هیچ صحبتی درباره خط زدن نام او و قرار دادن بازیکنی دیگر به جایش در فهرست مطرح نشده است. چنین ادعاهایی درست نیست و قرار هم نیست که چنین اتفاقاتی در آینده رخ دهد.

نیمار هنوز یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و ما منتظر هستیم که پزشکان شرایط او را به صورت دقیق ارزیابی کنند و اعضای کادر فنی ما هم منتظر بازگشت او هستند. هنوز نمی‌دانیم که او دقیقا چه زمانی توانایی بازگشت به میادین را خواهد داشت اما فصل بعد منتظر حضورش در زمین خواهیم بود.»

مدیر اجرایی الهلال درباره نیازهای مهم پروژه عربستان گفت: «لیگ عربستان باید بیشتر از تیم‌های صندوق سرمایه‌گذاری عمومی روی باشگاه‌ها سرمایه‌گذاری کند. این باشگاه‌ها به این شکل توانایی رقابت در مسابقاتی چون جام باشگاه‌های جهان را خواهند داشت و حضور قدرتمندتری را در لیگ قهرمانان آسیا به نمایش می‌گذارند.»

او درباره زندگی در ریاض اضافه کرد: «زندگی در این شهر بسیار خوب است. من خیلی خوشحال هستم و تجربه هیجان انگیزی را سپری می‎‌کنم.»

  احتمال حذف الهلال عربستان از لیگ قهرمانان آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان