• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • حق بیمه در کالیفرنیا سر به فلک کشید: درخواست افزایش ۳۰ تا ۵۲ درصدی توسط State Farm

حق بیمه در کالیفرنیا سر به فلک کشید: درخواست افزایش ۳۰ تا ۵۲ درصدی توسط State Farm

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، درخواست اخیر شرکت بیمه State Farm برای افزایش حق بیمه، بار دیگر زنگ خطر را برای ساکنان کالیفرنیا به صدا درآورد. این شرکت خواستار افزایش ۳۰ درصدی حق بیمه برای صاحبان خانه و ۵۲ درصدی برای مستأجران شده است.

این درخواست در حالی مطرح می‌شود که قیمت بیمه در این ایالت به طور مداوم در حال افزایش است. برخی از مردم حتی با وجود تلاش برای ایمن‌سازی خانه‌های خود در برابر آتش‌سوزی، با خطر از دست دادن پوشش بیمه‌ای خود روبرو هستند.

جوئل لوچر، مدافع آمادگی در انجمن بیمه‌گذاران متحد، در این باره می‌گوید: “شواهد نشان می‌دهد که علیرغم اقدامات پیشگیرانه توسط شهروندان و جوامع مسئول، به احتمال زیاد دسترسی به بیمه کمتر و قیمت آن نیز به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت.”

سناتور استیو گلیزر، نماینده بخش‌هایی از شهرستان‌های Alameda و Contra Costa، با اذعان به اینکه این موضوع برای مردم دشوار خواهد بود، آنها را تشویق می‌کند که در صورت امکان بیمه تهیه کنند. وی می‌گوید: “هیچ‌کس از پرداخت هزینه بیشتر، به خصوص برای بیمه، استقبال نمی‌کند، اما چاره‌ای جز این نیست. ما باید بین هزینه و در دسترس بودن بیمه یکی را انتخاب کنیم.”

اگر درخواست State Farm مورد تایید قرار گیرد، این شرکت شاهد بزرگترین افزایش نرخ حق بیمه خود در هفت سال گذشته خواهد بود. این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرده است: “تغییرات نرخ ناشی از افزایش هزینه‌ها و ریسک است و برای اینکه State Farm General بتواند به تعهدات خود در قبال مشتریان عمل کند، ضروری است.”

هنوز مشخص نیست که اداره بیمه کالیفرنیا با چه نظری به این درخواست رسیدگی خواهد کرد.

  ایستگاه هواشناسی ساکرامنتو رکورد جدیدی را برای روزهای متوالی باران ثبت کرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان