• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • این برنامه‌ریزی قهرمان لیگ برتر را تغییر می‌دهد

این برنامه‌ریزی قهرمان لیگ برتر را تغییر می‌دهد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، مدیران لیگ برتر انگلیس با واکنش شدیدی نسبت به آخرین برنامه‌ریزی بازی‌ها مواجه هستند. آرسنال احتمالاً اولین باشگاه ناراضی است چون باید بازی‌های زیادی را پشت سر بگذارد و این در حالی است که تاتنهام ۱۵ روز قبل از دربی شمال لندن در یکشنبه ۲۸ آوریل، استراحت خواهد کرد!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول نیز با بدترین کابوس خود در دربی مرسی ساید با اورتون در گودیسون پارک در روز چهارشنبه ۲۴ آوریل روبرو شده است. سپس تیم تحت هدایت او باید در ساعت ۱۲:۳۰ بعدازظهر روز ۲۷ آوریل به وستهم بازی کند.

بازی تاتنهام با منچسترسیتی در ۲۰ آوریل به تعویق افتاده چون شاگردان پپ گواردیولا آخر آن هفته با چلسی در نیمه نهایی جام حذفی بازی خواهند کرد.

با این حال، به جای برنامه‌ریزی مجدد بازی‌ تاتنهام و سیتی برای اواسط هفته آینده، مردان گواردیولا به جای آن در روز پنجشنبه، ۲۵ آوریل، مقابل برایتون بازی خواهند کرد. این باعث می‌شود تاتنهام پس از بازی مقابل نیوکاسل در ۱۳ آوریل تا زمانی که مقابل آرسنال بازی می‌کند، استراحت کند. در طی این ۱۵ روز، آرسنال در ۴ بازی حساس با استون ویلا، بایرن مونیخ، ولورهمپتون و چلسی روبرو خواهد شد در حالی که تاتنهام از استراحتی طولانی مدت لذت می‌‌برد.

این برنامه‌ریزی می‌تواند پیامدهای زیادی در رقابت قهرمانی و همچنین نبرد برای ایستادن بین ۴ تیم برتر داشته باشد، چون برنامه تاتنهام به آن‌ها شانس بیشتری نسبت به استون ویلا می‌دهد که هنوز در لیگ کنفرانس اروپا حضور دارد.

این موضوع باعث شده که افراد در باشگاه‌های مختلف «یکپارچگی» برنامه‌ بازی‌ها و نقشی که زمان‌بندی مجدد ممکن است در سرنوشت قهرمان و ۴ تیم برتر جدول بازی کند را زیر سوال ببرند.

  گران‌ترین ستاره‌های منچستریونایتد چه کسانی هستند؟

منچسترسیتی اکنون به جای بازی مقابل تاتنهام که حریف سرسختی برای آن‌ها بود، در یک بازی آسان‌تر مقابل برایتون قرار می‌گیرد. واضح است که برنامه بازی‌ها به دلیل لغو بازی‌های جام حذفی و همچنین صعود باشگاه‌های انگلیسی در لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا در آشفتگی کامل قرار گرفته است.

لیورپول هم با یک کابوس مشابه روبرو است و کلوپ شاهد بازی‌هایی است که در وقت ناهار شنبه پس از یک بازی اروپایی وسط هفته انجام می‌شود.

بازی سیتی مقابل تاتنهام یکی از ۴ بازی‌ای است که هنوز تکلیف زمان آن مشخص نیست، مانند: منچستریونایتد – نیوکسل، چلسی – تاتنهام و برایتون – چلسی.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان