• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • جدایی یکی از 3 ستاره بزرگ رئال مادرید در پایان فصل از این تیم

جدایی یکی از 3 ستاره بزرگ رئال مادرید در پایان فصل از این تیم

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، شکست رئال مادرید از بارسلونا در فینال سوپرجام زنگ خطر را در این باشگاه به صدا در آورد. رئال برابر بارسا حرفی برای گفتن نداشت و 3-1 شکست خورد. به خصوص شکل بازی بد رئال و اینکه در بسیاری از دقایق بازی تلاش خاصی برای رقابت و مبارزه نکرد، نگرانی شدید مدیران باشگاه را به همراه داشت ولی فعلا تصمیم بر این شده تا اعتماد به تیم و کادر فنی حفظ شود و تصمیمات سختگیرانه گرفته نشود اما برای فصل بعد شرایط متفاوت خواهد بود و برخی تصمیمات که قرار بود به تعویق بیفتند، زودتر عملی خواهند شد.

رئال اخیرا با اندریک، پدیده 16 ساله برزیلی، قرارداد بست و او از تابستان 2024 به رئال اضافه خواهد شد ولی مشکل رئال در خط حمله جدی است و کریم بنزمای 35 ساله به تنهایی جوابگوی انتظارات برای فصل بعد نیست. او تا به اینجای فصل 12 گل برای رئال زده و فصل گذشته ستاره اصلی تیم بود به توپ طلا هم رسید ولی با بالا رفتن سن و مصدومیت های گاه و بیگاه کریم، نیاز باشگاه به خرید یک مهاجم شماره 9 بزرگ حس می شود. مهمتر از همه اینکه رئال هنوز برای ارائه پیشنهاد تمدید به بنزما تردید دارد.

در خط میانی شرایط تونی کروس و لوکا مودریچ نامشخص است. کروس تصمیم برای بازنشستگی یا ادامه فوتبال را به ماه مارس موکول کرده هرچند گفته می شود او قراردادش را یک سال دیگر تمدید خواهد کرد ولی لوکا مودریچ 37 ساله ممکن است از رئال برود. ستاره کروات پس از جام جهانی دیگر نشانی از فرم خوب گذشته خود نداشته و مشخصا جام جهانی برای او بسیار سنگین بود. رئال نگران این قضیه است و به همین دلیل اصرار به جذب جود بلینگام برای فصل بعد دارد. با ورود بلینگام، مودریچ باید با نیمکت نشینی کنار بیاید یا اینکه راهی تیمی دیگر شود.

  تصمیم رئال مادرید برای فروش گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ خود در انتقالات زمستانی

وضعیت دفاع راست و چپ رئال هم نگران‌کننده است. دنی کارواخال به دلیل مصدومیت های متوالی دیگر نشانی از روزهای خوب گذشته ندارد و رئال قطعا تابستان یک دفاع راست جدید جذب خواهد کرد. در دفاع چپ نیز شرایط مشابه است و فرلاند مندی احتمالا در فهرست فروش قرار خواهد گرفت تا مدافعی جدید جانشین او شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان