• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • لیونل مسی: اینتر میامی آخرین مقصد من در دنیای فوتبال خواهد بود

لیونل مسی: اینتر میامی آخرین مقصد من در دنیای فوتبال خواهد بود

پیام جوان: ستاره آرژانتینی در گفتگو با شبکه “ESPN” اعلام کرد که باشگاه “اینتر میامی” در آمریکا آخرین تیمی خواهد بود که در آن به میدان خواهد رفت.

مسی در این گفتگو با اشاره به اینکه قراردادش با اینتر میامی در سال آینده به پایان می‌رسد، گفت: “تصور نمی‌کنم بعد از این به آرژانتین برگردم و در تیمی از کشورم بازی کنم.”

کاپیتان ۳۶ ساله تیم ملی آرژانتین که در حال حاضر همراه با تیم ملی کشورش برای حضور در مسابقات “کوپا آمریکا” در ایالات متحده آماده می‌شود، امیدوار است که با کمک او، آرژانتین بتواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

مسی که به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال شناخته می‌شود، در طول دوران حرفه‌ای خود به تمامی افتخارات تیمی و فردی در این رشته ورزشی دست یافته است. او پس از سال‌ها درخشش در تیم بارسلونا اسپانیا، مدتی را در پاری سن ژرمن فرانسه سپری کرد و در نهایت سال گذشته در اقدامی غیرمنتظره به اینتر میامی آمریکا پیوست.

این ستاره آرژانتینی که رکورد ۸ بار کسب توپ طلای فوتبال را به نام خود ثبت کرده، در این گفتگو با ESPN اذعان کرد که ترک فوتبال اروپا برای او تصمیمی دشوار بوده است، اما قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تا حدی این فرآیند را برای او آسان‌تر کرده است.

مسی با اشاره به اینکه به پایان دوران حرفه‌ای خود نزدیک می‌شود، تأکید کرد که سعی می‌کند از تک تک لحظات حضور در زمین فوتبال لذت ببرد.

بسیاری از هواداران آرژانتینی امیدوار بودند که مسی پس از اینتر میامی به نیولز اولد بویز، تیم دوران نوجوانی‌اش در آرژانتین، بازگردد و در آنجا به فوتبال خود پایان دهد.

  لیونل مسی: هنوز که هنوز است باورم نمی‌شود قهرمان جهان شدیم

بر اساس گزارش VOA

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان