• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • داور الکلاسیکو صحبت‌هایش با رونالدو را افشا کرد

داور الکلاسیکو صحبت‌هایش با رونالدو را افشا کرد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، اندرسون دارونکو، داور برزیلی که به واسطه اندام ورزیده و هیکل تنومند خود مشهور شده، مصاحبه مفصلی با رسانه گلوبو اسپورته برزیل داشته و در بخشی از آن نیز در مورد یکی از سفرهایش به عربستان و قضاوت دیدار الکلاسیکو این کشور میان النصر و الاهلی اشاره کرده است.

با وجود اینکه شاگردان لوئیس کاسترو با نتیجه ۴-۳ پیروز شدند، اما بحث‌های داغ بین داور برزیلی و رونالدو مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. دارونکو در مصاحبه روز گذشته‌اش اعتراف کرد که با وجود بحث‌هایی که با کاپیتان پرتغالی النصر داشته، او موفق شده که پیراهن کریستیانو را برای اضافه کردن به کلکسیون خود به دست بیاورد.

او با خنده می‌گوید: تصاویری از صحنه بحث و جدل من با رونالدو به میم‌هایی در فضای مجازی تبدیل شد. مردم برزیل، احتمالاً برای گرفتن لایک، تیتر می‌زنند: «کریستیانو رونالدو با دارونکو بحث می‌کند». اما در واقع هیچ بحثی در کار نبود و هیچ اتفاقی نیفتاد.

دارونکو اضافه کرد: کریستیانو به موقعیتی در بازی اعتراض کرد، درست مثل اینجا در لیگ برزیل که همیشه این اتفاق رخ می‌دهد. این یعنی بازیکنان همیشه با من دعوا می‌کنند؟ نه اینگونه نیست. خوشبختانه، من نیز در آن صحنه دیدار النصر تصمیم درستی گرفته بودم.

داور برزیلی همچنین فاش کرد که فرصت صحبت با این ملی‌پوش پرتغالی را داشته است. او گفت: در پایان بازی با هم صحبت کردیم و به او گفتم که اگر بتواند یک پیراهن به من بدهد، بسیار از این بابت مفتخر خواهم شد. او این کار را کرد و حتی چند تا از کارت‌های من را نیز امضا کرد. در آن بازی پیراهن فیرمینو را هم بردم که در تیم مقابل CR7 بازی می‌کرد. دو ستاره بزرگ، یکی از تیم ملی کشورمان و یکی از نوابغ این ورزش.

  توماس توخل: ما از باختن متنفر هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان