• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • آغاز مذاکرات بایرن مونیخ با یاشوا کیمیش، ستاره آلمانی، برای امضای قرارداد جدید

آغاز مذاکرات بایرن مونیخ با یاشوا کیمیش، ستاره آلمانی، برای امضای قرارداد جدید

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، کیمیش مثل بسیاری از بازیکنان بایرن مونیخ روزهای سختی را در این فصل سپری کرد و با مشکلات بسیاری روبرو شد که بخشی از آنها به دلیل اختلاف نظری بود که با توماس توخل داشت.

مشکلات او با این مربی آلمانی تا حدی جدی شد که بسیاری از رسانه‌های این کشور مدعی شده بودند که او به صورت جدی به دنبال ترک بایرن در پایان فصل است اما توافق مدیران این باشگاه با توخل برای قطع همکاری با او در پایان فصل شرایط را تغییر داده است.

حالا اسکای اسپورت آلمان خبر داده که مذاکرات اولیه بین مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن، با کیمیش انجام شده اما تمدید قرارداد او هنوز قطعی نیست ولی این باشگاه تمام تلاشش را به کار گرفته که او را با وجود داشتن پیشنهادهایی از لیورپول، منچسترسیتی و بارسلونا به ادامه حضور در آلیانز آرنا متقاعد کند.

این ستاره آلمانی هم علاقه زیادی به بایرن دارد و مایل است که همچنان به حضورش در این باشگاه ادامه دهد، خصوصا که حضور یک مربی جدید در تابستان روی نیمکت این تیم می‌تواند شرایط را به سود او تغییر دهد. مدیران بایرن هم علاقه زیادی به کیمیش دارند و امیدوار هستند که بتوانند او را حفظ کنند.

  مهم‌ترین دلایل رابرت لواندوفسکی ستاره لهستانی، برای جدایی از بایرن مونیخ

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان