جشنواره موسیقی رِیو در سن‌حوزه با حضور دی‌جی مشهور گوردو

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، این آخر هفته، پارک Discovery Meadow در مرکز شهر سن‌حوزه میزبان یک جشنواره‌ی موسیقی با حال و هوای رِیو خواهد بود. این رویداد که توسط گروه تاثیرگذار شبکه‌های اجتماعی «سن‌حوزه فوود» برگزار می‌شود، نویدبخش یک روز پر از موسیقی الکترونیک و سرگرمی برای اهالی و گردشگران این شهر است.

علاقه‌مندان به موسیقی می‌توانند از اجرای زنده‌ی گوردو، دی‌جی و تهیه‌کننده‌ی مشهور، لذت ببرند. گوردو با سبک منحصر به فرد خود در موسیقی الکترونیک، بی‌شک لحظات خاطره‌انگیزی را برای حضار رقم خواهد زد.

برخلاف رِیوهای معمول که تا پاسی از شب ادامه دارند، این جشنواره‌ی خاص در ساعات بعد از ظهر برگزار می‌شود و تا قبل از غروب آفتاب به پایان می‌رسد. این موضوع خیال ساکنان اطراف پارک را از لحاظ آلودگی صوتی آسوده می‌کند.

جشنواره‌ی موسیقی رِیو فرصتی عالی برای رونق گردشگری و کسب‌وکارهای محلی در سن‌حوزه خواهد بود. انتظار می‌رود حضور ۵۰۰۰ نفر در این رویداد، شور و نشاط خاصی به مرکز شهر ببخشد و هتل‌ها و رستوران‌ها را پر از رونق کند.

علاوه بر این، حضور شخصیت‌های برجسته‌ی شهر مانند عمر تورس، عضو شورای شهر، در این جشنواره نشان‌دهنده‌ی حمایت گسترده از این رویداد و پتانسیل‌های مثبت آن برای شهر سن‌حوزه است.

  سن حوزه در حال بررسی تغییر زمان انتخابات شهرداری است

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان