جشن های چهارم جولای

شرق سن‌حوزه صاحب نمایش آتش‌بازی مخصوص چهارم جولای می‌شود!

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، ساکنان شرق سن‌حوزه بالاخره می‌توانند در جشن چهارم جولای، شاهد نمایش آتش‌بازی مخصوص خودشان در پارک دریاچه کانینگهام باشند. این ابتکار عمل با هدف جلوگیری از نمایش‌های غیرقانونی آتش‌بازی که می‌تواند خطرات آتش‌سوزی و جراحت افراد را به همراه داشته باشد، انجام می‌شود.

حمایت مالی از سوی بخش خصوصی

دومینگو کاندلاس، عضو شورای شهر سن‌حوزه، با ابراز خرسندی از این رویداد گفت: «ما که در شرق سن‌حوزه بزرگ شده‌ایم، همیشه برای دیدن آتش‌بازی مجبور بودیم به مرکز شهر یا دریاچه المیدن برویم. بنابراین، اینکه می‌توانم برای همسایه‌ها و خانواده‌هایم در شرق سن‌حوزه برنامه‌ای را حمایت مالی کنم، چیزی است که واقعاً به آن افتخار می‌کنم.»

برای تحقق این برنامه، کاندلاس با تلاش و پشتکار، مبلغ ۵۰ هزار دلار را از طریق کمک‌های مالی بخش خصوصی جمع‌آوری کرد.

تدابیر ایمنی و تشویق به استفاده از حمل و نقل جایگزین

به منظور حفظ امنیت، پارک دریاچه کانینگهام در روز تعطیل چهارم جولای برای تردد با ماشین مسدود خواهد شد. از این رو، از ساکنان درخواست می‌شود که برای رسیدن به این رویداد از پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری یا پارک ماشین در محله‌های اطراف استفاده کنند.

جشن استقلال برای مهاجران و خانواده‌ها

پابلتیو کنسپسیون، مهاجر فیلیپینی ساکن شرق سن‌حوزه، ضمن ابراز خوشنودی از برگزاری این جشن، گفت: «به عنوان یک مهاجر از کشوری دموکراتیک، از جشن روز استقلال در کشورهای دموکراتیک قدردانی می‌کنم.»

رزیدنت ماریا سانچز نیز از اینکه بخش شرقی شهر برنامه‌ی مخصوص خود را برای جشن گرفتن و دورهم جمع شدن خانواده‌ها پیدا کرده، ابراز خرسندی کرد.

کاهش خطرات آتش‌سوزی و تشویق به جشن ایمن

  بازگشت باشکوه شیرهای دریایی به اسکله 39 سان‌فرانسیسکو، رونق گردشگری را پس از همه‌گیری احیا می‌کند

یکی دیگر از دلایل تلاش کاندلاس برای برگزاری این رویداد، وجود تپه‌های قهوه‌ای و خطر آتش‌سوزی در اطراف دریاچه کانینگهام است. امیدوارند با برگزاری یک نمایش بزرگ و متمرکز، از برگزاری نمایش‌های غیرقانونی آتش‌بازی در خیابان‌ها و پارک‌ها جلوگیری شود و زمان پاسخگویی آتش‌نشانان در صورت بروز حادثه احتمالی کاهش یابد.

برنامه‌های آینده برای ارتقای این رویداد

کاندلاس با شور و اشتیاق از برنامه‌های خود برای ارتقای این رویداد در سال آینده خبر داد. او قصد دارد جشن سال آینده را به یک رویداد تمام‌روزه با امکانات تفریحی مانند چرخ و فلک تبدیل کند و شور و نشاط بیشتری به این جشن مردمی ببخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان