حمله سارقان به سیگارفروشی در سانفرانسیسکو؛ خسارت ۵۰ هزار دلاری!

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، دزدان در حمله‌ای سحرگاهی به یک سیگارفروشی در ناحیه‌ی ریچموند سانفرانسیسکو، با استفاده از خودرو به درب ورودی مغازه کوبیده و خسارتی سنگین به بار آوردند.

به گزارش شاهدان عینی، حدود ۱۰ سارق که سوار بر سه خودرو بودند، حوالی ساعت ۳ صبح روز چهارشنبه به مغازه “Cigarettes Cheaper” واقع در خیابان هفدهم و خیابان گری بولوار حمله کردند. آنها با استفاده از یک خودرو به درب ورودی مغازه کوبیده و پس از ورود به داخل، اقدام به سرقت اموال مغازه نمودند.

مالک مغازه، زید رحمانی، در گفتگو با خبرنگاران، خسارت وارده را حدود ۵۰ هزار دلار تخمین زد. او با ابراز ناراحتی از این سرقت گفت که متأسفانه به دلیل سرقت‌های قبلی، دیگر تحت پوشش بیمه قرار ندارد.

آقای رحمانی همچنین از افزایش جرم و جنایت در این منطقه ابراز نگرانی کرد و خواستار اقدامات جدی‌تر از سوی مقامات امنیتی شد.

مارجان فیلهور، نامزد جایگزینی سرپرست کنونی سانفرانسیسکو، کانی چان، نیز در این خصوص گفت: «جرم و جنایت در سال‌های اخیر به یکی از معضلات اصلی این منطقه تبدیل شده است. سرقت از مغازه‌ها به امری رایج درآمده و امنیت مردم به خطر افتاده است.»

خانم فیلهور با تأکید بر ضرورت افزایش گشت‌های پلیسی در این منطقه، وعده داد که در صورت پیروزی در انتخابات، برای حل این معضل تلاش جدی خواهد کرد.

گفتنی است که خانم چان، سرپرست کنونی سانفرانسیسکو، به دلیل حضور در جلسه‌ای در خصوص بودجه‌ی شهر، در دسترس برای اظهارنظر در این خصوص نبود.

  به صورت میانگین، روزانه یک نفر در خیابان‌های سیلیکون ولی جان خود را از دست می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان