زیرگذر جدید حیات وحش برای محافظت از حیوانات در لوس گاتوس ساخته می شود

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، آژانس های مختلف برای ساخت یک زیرگذر حیات وحش در نزدیکی لوس گاتوس برای کمک به کاهش تعداد حیوانات مجروح در تصادفات رانندگی با هم متحد شده اند.

این پروژه ۳۸ میلیون دلاری شامل ساخت یک گذرگاه امن برای حیواناتی مانند شیر کوهی و گوزن در امتداد بزرگراه ۱۷ بین مرکز شهر لوس گاتوس و مخزن لکسینگتون است. در ۱۵ سال گذشته، نزدیک به ۲۰۰ برخورد بین خودروها و حیات وحش در این مسیر رخ داده است.

فریزر شیلینگ، مدیر مرکز اکولوژی جاده در دانشگاه کالیفرنیا، دیویس، گفت: “داشتن یک زیرگذر یا روگذر به حیوانات اجازه می‌دهد تا با خیال راحت از آن عبور کنند، اما باید به حصارکشی متصل شود. بنابراین اگر ترکیبی از ساختار عبور و حصار را داشته باشید، قطعاً به عبور ایمن حیات وحش از بزرگراه کمک خواهد کرد.”

این پروژه شامل دو مایل حصار برای جلوگیری از ورود حیوانات به بزرگراه و هدایت آنها به سمت گذرگاه است. این زیرگذر همچنین پلی برای کوهنوردان و دوچرخه سواران ایجاد می کند.

رایان مک کاولی از منطقه فضای باز منطقه‌ای Midpeninsula گفت: “ما همچنین در حال کار بر روی یک گذرگاه عابر پیاده هستیم که بیش از ۵۰ مایل از مسیرهای منطقه ای را در این منطقه به هم متصل می کند. این مسیر نهر لس گاتوس را به حفاظتگاه فضای باز ال سرنو متصل می‌کند.”

Midpeninsula برای توسعه این پروژه قرارداد بسته شده است.

گزارش شده است که یک زیرگذر مشابه در چند مایلی جاده قبلاً موفقیت آمیز بوده است.

  افزایش ۱۳ برابری سفرهای تعطیلات Thanksgiving نسبت به سال گذشته

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان