شیوع کووید در زندان سانفرانسیسکو؛ بیش از ۳۰ زندانی در قرنطینه

پیام جوان: به نقل از ان بی سی بی اریا و به گزارش اداره کلانتری سانفرانسیسکو، شیوع کووید در زندان مرکزی این شهرستان منجر به قرنطینه بیش از ۳۰ زندانی شده است.

طبق آمار رسمی، تاکنون ۴۲ مورد ابتلا به کووید در بین زندانیان تحت بازداشت تایید شده است. این آمار در زندان شماره ۳ شهرستان سان برونو که پرجمعیت‌ترین زندان این منطقه است، به بالاترین حد خود رسیده است.

مقامات اعلام کرده‌اند که در روز سه‌شنبه، تست ۳٫۳ درصد از جمعیت زندان این شهرستان مثبت اعلام شده است.

اداره کلانتری در واکنش به این شیوع، اقدامات فوری برای جداسازی افراد آلوده و انجام تست‌های گسترده را آغاز کرده است. همچنین، از این پس بیماران پرخطر به طور منظم تحت آزمایش کووید قرار خواهند گرفت.

برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس، به کلیه زندانیان و کارکنان زندان، از جمله ماموران، پرستاران و معلمان، اکیدا توصیه شده است که از ماسک‌های N-95 یا KN-95 استفاده کنند. علاوه بر این، کیت‌های تست نیز به راحتی در دسترس قرار گرفته است.

اداره کلانتری در بیانیه‌ای از کارکنان زندان خواسته است که در صورت مشاهده علائم بیماری مانند تب، سرفه، احتقان، گلودرد و درد بدن، از حضور در محل کار خودداری کنند.

این شیوع کووید، نگرانی‌هایی را در مورد سلامت زندانیان و کارکنان زندان سانفرانسیسکو به وجود آورده است. مقامات در حال تلاش برای مهار این ویروس و جلوگیری از گسترش بیشتر آن هستند.

  صدها نفر در سراسر بی اریا از زمان طوفان یکشنبه هنوز برق ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان