• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • هواداران بارسلونا با شرکت در یک نظرسنجی اعتمادشان را به هانسی فلیک نشان دادند

هواداران بارسلونا با شرکت در یک نظرسنجی اعتمادشان را به هانسی فلیک نشان دادند

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، تصمیم مدیران بارسلونا برای برکناری ناگهانی ژاوی در فاصله چند هفته پس از توافق با او برای ادامه حضورش روی نیمکت این تیم انتقادهای بسیاری را به همراه داشت و باعث شد که آنها از سوی هواداران این تیم تحت فشار زیادی قرار بگیرند.

با این حال، به نظر می‌رسد که تصمیم مدیران این باشگاه برای انتخاب فلیک به عنوان جانشین این مربی جوان به مذاق هواداران بارسا خوش آمده و آنها از این که او قرار است در فصل آینده روی نیمکت این تیم حضور داشته باشد خوشحال و راضی و به عملکرد خوب او امیدوار هستند.

روزنامه موندو دپورتیوو که به باشگاه بارسا نزدیک است یک نظرسنجی را از هواداران این تیم انجام داد که در آن بیشتر از ۶۸ درصد اعلام کردند که فکر می‌کنند این مربی آلمانی می‌تواند تحولی عظیم را در تیم‌شان برای فصل آینده ایجاد کند و آنها را به روزهای درخشان قبل برگرداند.

فلیک کارش را در بارسلونا آغاز کرده و در حال برگزاری جلسات مداوم با مدیران این باشگاه از جمله دکو است تا تصمیمات نهایی درباره فهرست این تیم برای فصل بعد و بازیکنانی که باید به جمع آنها اضافه شوند یا از این فهرست کنار بروند گرفته شود.

 

  نتایج دیدارهای برگزار شده شب دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان