آینده مناظر کوهستانی ونکوور در هاله‌ای از ابهام

پیام جوان: به گزارش سیتی نیوز، مناظر نمادین کوه‌های شمال ونکوور که از بسیاری از نقاط شهر قابل مشاهده هستند، ممکن است در آینده به دلیل تغییرات پیشنهادی در مقررات مربوط به “مخروط‌های دید” دستخوش تغییر شوند.

مخروط‌های دید در اواخر دهه ۱۹۷۰ برای جلوگیری از ساخت و سازهای بلندمرتبه و حفظ دید به کوه‌ها ایجاد شده بودند. با این حال، با رشد جمعیت و نیاز به فضای بیشتر، این مقررات در طول زمان تعدیل شده‌اند.

شورای شهر ونکوور در حال بررسی تغییرات جدیدی در این مقررات است که می‌تواند به ساخت و سازهای بلندتر در برخی از مناطق منجر شود. این امر می‌تواند منجر به مسدود شدن برخی از مناظر کوهستانی از جمله چشم‌انداز معروف خیابان کَمبی، خیابان کامرشال درایو و خیابان مین در ماونت پلزن شود.

طرفداران این تغییرات استدلال می‌کنند که این امر به ساخت و سازهای بیشتر مسکن و پاسخگویی به نیازهای رو به رشد شهر کمک می‌کند. با این حال، منتقدان این طرح نگران از دست رفتن مناظر نمادین و هویت منحصر به فرد ونکوور هستند.

شورای شهر ونکوور در ۱۰ جولای در مورد این تغییرات بحث خواهد کرد. تصمیم نهایی در مورد آینده مناظر کوهستانی ونکوور در این جلسه یا جلسات بعدی اتخاذ خواهد شد.

  گرمای طاقت‌فرسا بریتیش کلمبیا را درنوردید، رکوردها شکسته شد!

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان