خدمات حضوری DMV از دوشنبه محدود می‌شود!

پیام جوان: به گزارش کی تی وی یو، از روز دوشنبه، اداره راهنمایی و رانندگی (DMV) خدمات حضوری خود را برای انجام برخی از کارهای ساده محدود می‌کند.

هدف از این اقدام، کاهش زمان انتظار در دفاتر DMV و ارائه خدمات به صورت کارآمدتر به شهروندان است.

خدمات آنلاین DMV

از این پس، بسیاری از خدمات DMV، از جمله تمدید گواهینامه رانندگی و پلاک خودرو، فقط به صورت آنلاین قابل انجام خواهد بود. این اقدام به نفع افرادی است که به اینترنت دسترسی دارند و می‌توانند بدون نیاز به حضور در صف‌های طولانی، امور خود را به سرعت و به آسانی انجام دهند.

کیوسک‌های سلف‌سرویس

برای افرادی که به اینترنت دسترسی ندارند، اداره راهنمایی و رانندگی کیوسک‌های سلف‌سرویس در فروشگاه‌های مواد غذایی و سایر فروشگاه‌های خرده‌فروشی در سراسر ایالت نصب کرده است. این کیوسک‌ها به افراد اجازه می‌دهد تا برخی از خدمات DMV، مانند تمدید پلاک خودرو و پرداخت جریمه‌های رانندگی، را بدون نیاز به مراجعه به دفاتر DMV انجام دهند.

لیست خدمات آنلاین DMV

در وب‌سایت اداره راهنمایی و رانندگی (DMV) لیست کاملی از خدمات قابل انجام به صورت آنلاین ارائه شده است. به آدرس https://www.dmv.ca.gov/portal/ مراجعه کنید تا از این لیست و نحوه استفاده از خدمات آنلاین DMV مطلع شوید.

هدف: ارائه خدمات بهتر به شهروندان

اداره راهنمایی و رانندگی کالیفرنیا متعهد به ارائه خدمات بهتر به شهروندان است. محدود کردن خدمات حضوری و ارائه خدمات به صورت آنلاین و از طریق کیوسک‌های سلف‌سرویس، گامی مهم در جهت تحقق این هدف است.

این اقدام به نفع همه خواهد بود، زیرا زمان انتظار در دفاتر DMV را کاهش می‌دهد و به افراد امکان می‌دهد تا امور خود را به سرعت و به آسانی انجام دهند.

  سن حوزه مکان پارکینگ بزرگی را برای RV سواران در نظر می‌گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان