خبر فوری: افتتاح پارک آبی CaliBunga به ۴ جولای موکول شد!

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، پارک آبی CaliBunga، که قبلاً با نام Raging Waters شناخته می‌شد، خبر ناخوشایندی برای علاقه‌مندان به تفریحات آبی دارد. افتتاح این مجموعه تفریحی محبوب در South Bay که قرار بود این آخر هفته انجام شود، با تأخیر مواجه شده و به چهارم جولای موکول گردید.

مدیر کل مجموعه، مل سلز، در ویدیویی که روز جمعه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، دلیل این تأخیر را بروز مشکلاتی در سیستم برق رسانی عنوان کرد. این موضوع باعث شده تا برخی از تفریحات آبی CaliBunga برای بازگشایی در این آخر هفته آماده نباشند.

آقای سلز با ابراز تاسف از این اتفاق، از صبر و شکیبایی مردم تشکر کرد و گفت: “ما به طور کامل درک می‌کنیم که این خبر ممکن است ناامید کننده باشد، اما تلاش می‌کنیم تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات اقدام کرده و درب‌های پارک را به روی بازدیدکنندگان بگشاییم.”

تیم فنی CaliBunga هم‌اکنون در حال تلاش برای رفع ایرادات و آماده سازی مجموعه برای بازگشایی در تاریخ جدید است.

آقای سلز در ادامه افزود: “ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما در روز پنجشنبه هستیم تا لحظات شاد و خاطره‌انگیزی را در CaliBunga تجربه کنید.”

لازم به ذکر است که در اواخر تابستان سال گذشته، Raging Waters به دلیل کاهش تعداد بازدیدکنندگان، قرارداد اجاره خود را تمدید نکرده و به طور دائم تعطیل شد. اما با تلاش و سرمایه‌گذاری جدید، این مجموعه تفریحی با نام CaliBunga احیا شده و بار دیگر آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به تفریحات آبی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین اخبار مربوط به CaliBunga می‌توانید به وبسایت این مجموعه به نشانی calibunga.com مراجعه کنید.

  معرفی چند مکان در منطقه ساکرامنتو با اطلاعات تاریخی در مورد مردم بومی کالیفرنیا

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان