• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • عکس‌العمل نهایی امیر عابدزاده در مقابل بازی با کره جنوبی

عکس‌العمل نهایی امیر عابدزاده در مقابل بازی با کره جنوبی

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که به نظر می رسد نیمه اول دیدار دو تیم ایران و کره جنوبی با تساوی بدون گل رو به اتمام است، سون هیونگ مین با ضربه ای محکم از پشت محوطه موفق به باز کردن دروازه تیم ملی ایران شد. البته روی این گل امیرعابدزاده مقصر بود و در شرایطی که به نظر می رسید او قصد مشت کردن توپ را دارد، توپ به اشتباه به پای خودش برخورد کرده و با بدشانسی و البته اشتباه این سنگربان وارد دروازه شد.

اما درهمان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که تیم ملی کره جنوبی تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت، اما این بار امیرعابدزاده با دو عکس العمل فوق العاده دروازه تیم ملی را نجات داد. ارسال به عمق خط دفاعی ایران باعث شد سون هیونگ مین در موقعیتی تک به تک قرار گیرد، اما ضربه ابتدایی و زاویه دار این بازیکن را امیرعابدزاده به زیبایی دفع کرد و در ریباند نیز با واکنشی درخشان دروازه را بسته نگه داشت تا اختلاف دو برابر نشود.

امیرعابدزاده که در چند بازی اخیر و با صلاح‌دید دراگان اسکوچیچ جایگاه شماره یک تیم ملی را از آن خود کرده، تا پیش از ضربه سون هیونگ مین در نیمه اول نمایشی بدون اشتباه در ترکیب ایران داشت. اما واکنش او روی ضربه ستاره کره ای تاتنهام ضعیف بود و البته امیرعابدزاده در نیمه دوم به نوعی اشتباه خود را جبران کرد تا بازی همچنان با یک گل به سود کره جنوبی در جریان باشد.

  آمار مبتلایان به کرونا در ایران، به ۳۹۸۱۹ نفر رسید

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان