• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • حمایت اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، از کاسمیرو در برابر انتقاداتی که از او مطرح شده

حمایت اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، از کاسمیرو در برابر انتقاداتی که از او مطرح شده

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، کاسمیرو در اولین فصل حضورش در ترکیب منچستریونایتد توانست عملکرد بسیار خوبی را برای آنها به نمایش بگذارد و تحسین بسیاری از کارشناسان و هواداران این تیم را از همان ابتدا به دست آورد.

اما شرایط در این فصل مثل گذشته برای ادامه پیدا نکرد و مصدومیت‌های متوالی و طولانی مدت باعث شد که این بازیکن نتواند درخششی که در فصل گذشته داشت را بار دیگر در این فصل هم تکرار کند و افت فاحش شیاطین سرخ روی عملکرد او در میدان هم تاثیر گذاشت.

این ستاره برزیلی در چند هفته اخیر با انتقادهای بسیاری از سوی کارشناسان و هواداران یونایتد روبرو شده است اما تن‌هاخ در گفتگو با خبرنگاران قاطعانه از این هافبک تیمش حمایت کرد و مدعی شد که او در طول دوران فوتبالش همیشه برنده بوده است.

سرمربی هلندی یونایتد در این باره گفت: «کاسمیرو در این فصل با مصدومیت بدی روبرو شد که در طول دوران فوتبالش هرگز تجربه نکرده بود. اما باید بدانیم که او در طول دوران فوتبالش همیشه برنده بوده است و من اطمینان دارم که بار دیگر موفق خواهد شد. می‌دانم که او روز به روز بهتر می‌شود و اعتماد زیادی به او دارم. کاسمیرو یک جنگجو است!»

  صعود جنجالی و بحث برانگیز تیم ملی اروگوئه به جام جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان