• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • درگیری جود بلینگام، ستاره انگلیس با فیلیپ کاستیچ، پس از گلزنی به صربستان

درگیری جود بلینگام، ستاره انگلیس با فیلیپ کاستیچ، پس از گلزنی به صربستان

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، جود بلینگام، ستاره انگلیس، در نیمه اول بازی حساس دیشب یورو ۲۰۲۴ با فیلیپ کاستیچ از صربستان درگیر شد. بلینگام در دقیقه ۱۳ بازی دیشب تیمش را با یک گل پیش انداخت و دقایقی بعد با بازیکن حریف به چالش خورد.

پس از تکل نزدیک به خط کنار زمین و مهار حمله‌ای که کاستیچ در نظر داشت آن را آغاز کند، بازیکن انگلیسی رو به هواداران کرد و از آن‌ها درخواست کرد تا هیجان روی سکوها را افزایش بدهند.

سپس بلینگام از قصد با شانه‌اش به سینه کاستیچ تنه زد و در چهره بازیکن یوونتوس مشخص بود که از این اقدام بلینگام عصبانی شده اما واکنشی نشان نداد که منجر به درگیری شود.

بلینگام پیش از به ثمر رساندن گل با کاستیچ در میانه میدان چند درگیری کوچک داشت و رقابت بین این دو در جریان بازی مشخص بود. به همین دلیل بازیکن انگلیسی از این فرصت استفاده کرد تا هم به سکوها جو بدهد و هم به نوعی خرده حساب خود با بازیکن حریف را صاف کند.

کاستیچ البته مدت زیادی در زمین باقی نماند تا به رقابت با بلینگام پاسخ بدهد و به دلیل مصدومیت در دقیقه ۴۳ با مصدومیت زمین بازی را ترک کرد تا فیلیپ ملادنوویچ، بازیکن پاناتینایکوس، جایگزین او شود.

 

  هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ و حواشی لغو سفر پرسپولیس به عربستان

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان