• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • تداوم روند نزولی بیت‌کوین: ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال کاهش یافت

تداوم روند نزولی بیت‌کوین: ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال کاهش یافت

پیام جوان: به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، قیمت بیت‌کوین به دنبال افزایش فعالیت‌های نهنگ، به زیر ۶۵هزار دلار سقوط کرد. در همین حال، صندوق‌های تامینی با ارائه کمتر بیت‌کوین مواجه شده‌اند که ممکن است ناشی از جریان‌های خروجی مداوم در میان صندوق‌های قابل معامله در بورس‌ بیت‌کوین باشد.

هیچ نشانه‌ای از بهبود این وضعیت مشاهده نمی‌شود و روند اخیر قیمت بیت‌کوین علیرغم افزایش تسلط آن بر بازار عمومی کریپتو، همچنان به کاهش اعتماد سرمایه‌گذاران ادامه می‌دهد.

کریپتو نوشت، در حالی که چندین سرمایه‌گذار تغییر قیمت را پیش‌بینی کرده‌اند اما افزایش فعالیت نهنگ‌ها ممکن است بازیگر اصلی کاهش قیمت بیت‌کوین باشد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۳۷ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۲ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۴.۲۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۰۳ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۹.۵۲ میلیارد دلار است که ۳۲.۹۴ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۹۲ میلیارد دلار است که ۸.۲۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۴.۷ میلیارد دلار است که ۹۱.۹۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

 

  در معاملات امروز رمزارزها، قیمت‌ها همچنان در محدوده قرمز

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان