• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • بازگشایی قیمت دلار در شروع معاملات امروز با روند رنج

بازگشایی قیمت دلار در شروع معاملات امروز با روند رنج

پیام جوان: به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز با کاهش محدودی بازگشایی شد و نیمه کانال ۹ کریدور پنجم را از دست داد.

معامله‌گران همچنان به اخبار سیاسی توجه ویژه‌ای دارند و معتقدند تلاش بازارساز برای ثبات قیمت دلار این اسکناس را در روند رنج قرار داده است. کاهشی‌های بازار نیز امید دارند روند نزولی بازار ارز با تزریق اخبار مساعد سیاسی سرعت بگیرد.

فعالان بازار ارز امید دارند موضوعات مربوط به برجام و روابط مساعد با سایر کشورها از سوی کاندیداهای ریاست‌جمهوری به‌قوت مطرح شود تا بازار ارز در کریدور پنجم عقب‌نشینی کند.

گفتنی است بازار ارز امروز و دیروز عمق چندانی نداشت و روند معاملات چندان سرعت ندارد. فعالان این بازار تعطیلی روز دوشنبه و انتظار معامله‌گران برای انتخابات و روزهای پایانی ماه را دلیل کم‌رمقی بازار ارز می‌دانند.

باید اشاره کرد قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۸۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز سه‌شنبه تغییر قیمت ندارد. قیمت تتر با کاهش ۵۰ تومانی با قیمت دلار همراه شد و روی رقم ۵۹ هزار و ۳۵۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با قیمت ۷۵ هزار و ۵۰۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز با رشد ۱۰۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۷۸۰ تومانی ایستاده است.

شایان ذکر است اسکناس دلار روز سه‌شنبه با رقم ۴۵ هزار و ۸۴۹ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۸۰۹ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت پیدا نکرد.

  پیش بینی امکان بازگشت هیجان به بازار سکه

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان