• Home
  • >
  • تکنولوژی
  • >
  • تکنولوژی جدید Blackmagic: دوربین مخصوص واقعیت ترکیبی Apple

تکنولوژی جدید Blackmagic: دوربین مخصوص واقعیت ترکیبی Apple

پیام جوان:‌ بر اساس تصاویری که بلکمجیک در این پست خود منتشر کرده است، کاربران حتی می‌توانند این دوربین را به یک پهپاد ببندند تا فیلم‌برداری هوایی انجام دهد.

در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) این شرکت اعلام کرد که با همکاری Blackmagic Design است تا تولید و ضبط ویدیوهای همه‌جانبه و غوظه‌ورکننده برای ویژن پرو آسان‌تر شود.

به گزارش ایتنا و به نقل از انگجت، شرکت بلک‌مجیک در حال حاضر در حال توسعه دوربینی است که به طور خاص برای ضبط فیلم‌های همه‌جانبه برای هدست واقعیت ترکیبی اپل طراحی شده است. این شرکت سازنده سینمای دیجیتال دوربین عرضه Blackmagic URSA Cine Immersive را در اکانت خود در ایکس اعلام کرد و با انتشار چند عکس از آن نمایی اجمالی ارائه کرد.

جزییات زیادی در مورد این دستگاه ارائه نشده است، جز اینکه این دستگاه «برای ضبط محتوا برای ویژن پرو اپل» با وضوح ۸۱۶۰ در ۷۲۰۰ به ازای هر چشمی، و «۱۶ استاپ محدوده دینامیکی برای محتوای سینمایی ۹۰ فریم بر ثانیه استریوسکوپی غوطه‌ورکننده سه‌بعدی طراحی شده است».

بر اساس تصاویری که بلکمجیک در این پست خود منتشر کرده است، کاربران حتی می‌توانند این دوربین را به یک پهپاد ببندند تا فیلم‌برداری هوایی انجام دهد.

این شرکت امیدوار است که این دوربین را در اواخر سال ۲۰۲۴ عرضه کند، اگرچه قیمت دستگاه را اعلام نکرده است. در گذشته، بلک‌مجیک دوربینی را عرضه کرد که می‌توانست با کیفیت ۱۲K با قیمت ۹۹۹۵ دلار فیلم‌برداری کند، که بسیار کمتر از قیمت سایر مدل‌های مشابه است. سال گذشته، این شرکت اولین مدل فول‌فریم خود را که می‌تواند با کیفیت ۶K فیلم‌برداری کند با قیمت ۲۵۹۵ دلار رونمایی کرد.

  علت شکایت Nokia از amazon

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان