حمله بی‌رحمانه سارقان به جواهرفروشی سانی‌ویل و سرقت گسترده جواهرات

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، در یک اقدام جسورانه، حدود ۲۰ نفر روز چهارشنبه بعدازظهر به یک جواهرفروشی در سانی‌ویل حمله و با پتک ویترین‌ها را شکستند. این سارقان پس از سرقت مقدار نامعلومی جواهر، با چندین خودرو از محل فرار کردند.

به گفته اداره پلیس سانی‌ویل (DPS)، این سرقت هولناک در ساعت ۱:۲۷ بعدازظهر در جواهرفروشی PNG در خیابان ال کامینو رئال شرقی ۷۹۱ رخ داده است.

تعقیب و گریز نفس‌گیر در بزرگراه ۱۰۱

پس از دریافت گزارش جرم، ماموران DPS بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. با این حال، سارقان قبل از رسیدن پلیس با چندین خودرو از محل گریختند.

ماموران که مصمم به دستگیری این مجرمان بودند، دو تا از خودروهای در حال فرار را شناسایی و تلاش کردند آنها را متوقف کنند. اما رانندگان از توقف امتناع کرده و باعث شروع یک تعقیب و گریز نفس‌گیر در خیابان‌های سانی‌ویل شدند.

این تعقیب و گریز تا بزرگراه ۱۰۱ به سمت شبه جزیره ادامه داشت. در نهایت، به دلیل گم شدن یکی از خودروها، تعقیب آن متوقف شد.

با این حال، در حین تعقیب خودروی دوم، ماموران شاهد پرتاب شدن جواهرات سرقت شده از داخل آن به بیرون بودند.

دستگیری مظنونین و کشف جواهرات

در ادامه عملیات، ماموران پلیس خودروی رها شده را در بزرگراه ۱۰۱ نزدیک خیابان ویپل در ردوود سیتی پیدا کردند. پنج مظنون که در داخل خودرو بودند، پس از فرار از اتوبان، به منطقه صنعتی نزدیک آن پناه بردند.

ماموران با محاصره این منطقه، موفق به دستگیری چهار نفر از آنها در نزدیکی جاده صنعتی و خیابان بریتانیا در سان کارلوس شدند. مظنون پنجم نیز دقایقی بعد در همان حوالی دستگیر شد.

  دادگاه استیناف درخواست الیزابت هولمز برای بیرون ماندن از زندان را رد کرد

متهمان که تونگا لاتو، تاواکه ایسافه، اوفا آهومانا، کیلیفی لی‌ايتوئا و آفوهیا لاویکیائو نام دارند، به جرایمی همچون سرقت مسلحانه، فرار با خودرو به صورت غیرقانونی، مقاومت در برابر دستگیری، سرقت با شکستن و ورود به محل و تخریب اموال متهم شده‌اند.

تاکنون بخشی از جواهرات سرقت شده کشف شده است، اما ارزش دقیق آنها هنوز مشخص نیست.

خوشبختانه در این سرقت جسورانه به هیچ‌کدام از قربانیان آسیبی نرسیده است.

تحقیقات ادامه دارد

در حال حاضر، تحقیقات در مورد این پرونده توسط کارآگاه توماس مک‌کنزی از اداره پلیس سانی‌ویل در حال انجام است. از هر کسی که اطلاعاتی در مورد این سرقت دارد، درخواست می‌شود با شماره ۴۰۸۷۳۰۷۱۱۰ با وی تماس بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان