بررسی قابلیت‌های جدید استوری Instagram

پیام جوان:‌ اینستاگرام در آخرین بروزرسانی خود، چندین ویژگی جدید و جالب را به بخش استوری‌های خود اضافه کرده است.

از جمله این قابلیت‌های تازه می‌توان به “Reveal”، “Frames”، “Add Your Music” و “Cutouts” اشاره کرد.

به نقل از ایتنا، ویژگی Reveal یکی از جذاب‌ترین بخش‌های جدید اینستاگرام است. با استفاده از این قابلیت، محتوای استوری در ابتدا به صورت تار و محو نمایش داده می‌شود و تنها راهی که کاربران دیگر می‌توانند آن را ببینند، ارسال یک پیام خصوصی برای فردی است که استوری را منتشر کرده است.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام، می‌گوید که پیام‌های خصوصی بخش مهمی از این پلتفرم هستند و همراه با استوری‌ها، بیشترین رشد اینستاگرام را رقم زده‌اند. بنابراین انتظار می‌رود ویژگی Reveal نیز به افزایش تعامل و رشد بیشتر اینستاگرام کمک کند.

قابلیت Frames نیز عکس‌های پولاروید خاکستری‌رنگی را بر روی تصاویر استوری‌ها نمایش می‌دهد که با تکان دادن گوشی، قابل مشاهده خواهند بود.

ویژگی Add Your Music به کاربران اجازه می‌دهد با دستورات ویژه، آهنگ‌های مورد علاقه خود را در استوری‌ها به اشتراک بگذارند.

آخرین ویژگی اضافه شده نیز Cutouts نام دارد که امکان ایجاد استیکرهای سفارشی از تصاویر و ویدیوهای گالری گوشی را فراهم می‌آورد. این استیکرها را می‌توان در استوری‌ها و ریلزها قرار داد یا با دیگران به اشتراک گذاشت.

مدیران اینستاگرام امیدوارند این تغییرات، تجربه کاربری جذاب‌تر و تعاملی‌تری را برای کاربران فراهم آورد. کارشناسان معتقدند این نوآوری‌ها می‌تواند به رشد و محبوبیت بیشتر این پلتفرم کمک کند.

  احتمالا آیفون 14، 100 دلار گرانتر از آیفون 13 خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان