• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • قدرت‌نمایی بازار سکه در روز چهارشنبه

قدرت‌نمایی بازار سکه در روز چهارشنبه

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز، جناح افزایشی بازار سکه در روز چهارشنبه برخلاف روز سه شنبه قدرت نمایی کردند و قیمت سکه تمام دیروز با رشد ۱۰۰ هزار تومانی به ۳۹ میلیون و ۱۰۰هزار تومان رسید.

در حال حاضر اکثر نگاه ها به بازار جهانی طلا دوخته شده است. گفتنی است اونس طلا بامداد امروز پنجشنبه ۹ فروردین ماه حدود ۲۱۹۶ دلار قیمت گذاری شد و این در حالی است که این فلز گران بهای جهانی دیروز در حدود ۲۱۸۰ دلار معامله شده بود.

تحلیلگران اقتصادی می گویند این اتفاق ممکن است در روز جاری زمینه نوسان سکه تمام را فراهم کند و کفه ترازوی افزایشی ها را تا حدودی زیاد خواهد کرد.

البته لازم به ذکر است که سایت اتحادیه طلا و جواهر در آخرین به روز رسانی خود که مربوط به امروز پنجشنبه ۹ فروردین است قیمت هر قطعه سکه تمام را ۳۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان اعلام کرده است.

بنابراین در حال حاضر فنی های بازار می گویند امروز مرز ۳۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان محل آزمون سکه بازان خواهد بود. به گفته آنها اگر فلز زرد رنگ داخلی بالای آن تثبیت دهد احتمال صعود تدریجی آن به نیمه کانال مذکور وجود دارد.

با این حال برخی دیگر معتقدند با به پایان رسیدن تعطیلات نوروزی و روشن شدن هوای بازار ارز احتمالا قیمت ها تا حدودی اصلاح خواهند شد.

از سوی دیگر دسته ای از فعالان بازار هم می گویند اگر سکه از مرز ۳۹ میلیون تومان عقب نشینی کند ممکن است تا سطح ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برسد و اگر پایین آن تثبیت دهد می توان گفت که روند کاهشی سکه آغاز شده است.

  وضعیت قیمت طلا و سکه در بازار امروز تهران، 22 آذر

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان