تلاش اوکلند برای کاهش جرم و جنایت در فروت ویل

پیام جوان: به نقل از ان بی سی بی اریا، مقامات اوکلند اعلام کردند که اقدامات جدیدی برای کاهش جرم و جنایت و مرگ و میر ناشی از ترافیک در منطقه فروت ویل شهر انجام خواهند داد.

این اقدامات شامل افزودن گشت‌های پیاده و کامیون منابع محلی، افزایش حضور افسران BART در ایستگاه فروت ویل و افزایش گشت‌زنی‌های اداره کلانتری شهرستان آلامدا در امتداد خط حمل و نقل سریع اتوبوس Tempo است.

کاپیتان پلیس اوکلند جیمز باست گفت: «ما متعهد به ایجاد یک محیط امن و شاد برای همه ساکنان و بازدیدکنندگان فروت ویل هستیم. این اقدامات جدید بخشی از تلاش ما برای دستیابی به این هدف است.»

شهر همچنین در نظر دارد طی چند ماه آینده 300 دستگاه پلاک خوان در سطح شهر نصب کند. این دستگاه‌ها می‌توانند برای شناسایی وسایل نقلیه مورد استفاده در جنایات و سایر جرایم استفاده شوند.

باست گفت: «پلاک خوان‌ها ابزاری ارزشمند برای پلیس هستند که به ما کمک می‌کند مجرمان را شناسایی و دستگیر کنیم.»

این اقدامات جدید در پاسخ به افزایش جرم و جنایت در فروت ویل در سال‌های اخیر انجام می‌شود. در سال 2022، میزان قتل در این محله نسبت به سال قبل 20 درصد افزایش یافت.

شهر امیدوار است که این اقدامات جدید به کاهش جرم و جنایت و ایجاد یک محله امن‌تر برای ساکنان و بازدیدکنندگان فروت ویل کمک کند.

  پلیس پالو آلتو در جستجوی 2 مظنون سرقت مسلحانه

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان