قربانی تصادف در سن حوزه توسط خانواده‌اش شناسایی شد

پیام جوان: به گزارش کرون 4، قربانی تصادف مرگبار روز یکشنبه در سن حوزه توسط خانواده‌اش شناسایی شد و در حال حاظر، پلیس در حال روشن کردن چگونگی وقوع این تصادف است.

جفرسون اسمیت 26 ساله در صحنه تصادف جان باخت. خانواده اسمیت می گویند که او بومی سن حوزه دل گواویار در کلمبیا است. خانواده‌اش می‌گویند که او تنها سه ماه پیش به ایالات متحده آمد تا «به دنبال تحقق رویاهای خود و عزیزانش باشد». اکنون، خانواده او درخواست کمک های مالی برای فرستادن جسد اسمیت به خانه به کلمبیا برای تدفین مسیحی دارند.

به گفته اداره پلیس سن حوزه، این تصادف حوالی ساعت 1:30 بعد از ظهر، زمانی رخ داد که مردی در حال رانندگی یک خودروی تویوتا کرولا سدان سفید رنگ 2011، وارد خطوط شمالی خیابان لی شد و مسیر اشتباهی را در پیش گرفت. پلیس گفت که کرولا با تویوتا پریوس 2012 که به سمت شمال در تقاطع خیابان فروتدیل در حرکت بود برخورد کرد.

اسمیت، یک زن و یک کودک در داخل پریوس بودند که مورد اصابت قرار گرفت. اسمیت که در حال رانندگی بود، در صحنه مرگ او اعلام شد. زن و کودک هر دو با جراحات خطرناک به بیمارستان های محلی منتقل شدند. مردی که پشت فرمان کرولا بود نیز قبل از اینکه در بیمارستان بستری شود، دچار جراحات خطرناکی شد.

پلیس همچنان در حال بررسی دقیق چگونگی و چرایی این برخورد است و اتهامات جنایی همچنان در دست بررسی است. این چهاردهمین تصادف مرگبار در سن حوزه از آغاز سال 2023 است و پانزدهمین تصادف رانندگی در این شهر در سال جاری است.

  اگر از مشتریان سن حوزه واتر هستید احتمال دریافت قبض‌هایی با هزینه‌ی اضافه در کمین شماست!

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان