• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • کریستین ویری: اینتر شانس اصلی صعود به فینال لیگ قهرمانان است

کریستین ویری: اینتر شانس اصلی صعود به فینال لیگ قهرمانان است

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، اینتر چهارشنبه شب در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف میلان برود.

اینتر در سه بازی گذشته در سری A ایتالیا نمایش درخشان را ارائه کرده و موفق شده برابر هلاس ورونا، رم و لاتزیو به پیروزی برسد و این موضوع انگیزه و روحیه مضاعفی به بازیکنان این تیم داده است.

این در حالی است که میلان با وجود پیروزی برابر لاتزیو، عملکرد پر فراز و نشیبی را در چند هفته اخیر ارائه کرده و برابر رم و کرمونزه 10 نفره تنها به نتیجه مساوی رضایت داده است.

ویری درباره این بازی حساس به گاتزتا دلو اسپورت گفت: «اینتر با شرایط بهتری قدم به این بازی خواهد گذاشت. سه بازی، 9 امتیاز و 11 گل زده نشان می‌دهد که آن‌ها در شرایط خوبی هستند. اما آیا با میلانی روبرو خواهند شد که نزدیک به کرمونزه ببازد یا تیمی که به راحتی از سد لاتزیو عبور کرد؟ اینتر تیم قدرتمندتری دارد و از نظر تئوری امکان ندارد به میلان ببازد.»

او درباره مصدومیت و غیبت رافائل لیائو در این باری اظهار داشت: «این اتفاق حدود 50 درصد از توان میلان را می‌گیرد. او و تئو دو بازیکنی هستند که میلان بسیار به آنها وابسته است، خصوصا در چنین دیدارهایی. او بازیکنی است که توانایی ایجاد تغییر در یک بازی به تنهایی را دارد.»

  آغاز تمرینات تیم ملی فوتسال زنان عراق با هدایت کادر فنی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان