تداوم ثبات نرخ ارز در مرکز مبادله

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز، نرخ حواله درهم در شروع معاملات نقدی امروز شنبه 16 اردیبهشت ماه بازار ارز ، نسبت به روز قبل رنج بود اما در در نیمه ظهر امروز تقریبا 250 تومان کاهش را ثبت کرد.

در هرات نیز بازیگران ارزی در ساعات اولیه معاملات امروز شاهد ورود دلار به کانال جدید بودند اما ظهر امروز اسکناس آمریکایی در بازار یاد شده 200 تومان پایین تر از روز پنجشنبه گذشته به فروش رسید.در تهران هم، طبق اعلام سایت ها نرخ دلار نوسان محدودی را تجربه کرده است.

در سمت رسمی بازار، مرکز مبادله طلا و ارز قیمت دلار را تغییر نداد. قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلای ایران 42 هزار و 306 تومان اعلام شده که نسبته به دو روز قبل ثابت مانده است.

قیمت یورو امروز نیز در سایت این مرکز 46 هزار و 640 تومان نشان داده شده است که کاهشی حدودا 105 تومانی نسبت به 2 روز قبل را نشان می‌دهد.

همچنین قیمت درهم امارات امروز در مرکز مبادله در سطح 11 هزار و 519 تومانی قرار گرفته و مانند قیمت دلار در این مرکز بدون تغییر مانده است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب 38 هزار و 460 تومان، 42 هزار و 496 تومان و 10 هزار و 472 تومان درج شده است.

  علامت سلطان عمانی به بازار دلار تهران؟

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان