• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • برنامه‌ی ناپولی برای برگزاری جشن قهرمانی

برنامه‌ی ناپولی برای برگزاری جشن قهرمانی

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، ناپولی روز یکشنبه در خانه‌اش به مصاف سالرنیتانا رفت و در حالیکه یک پیروزی به معنای جشن قهرمانی در استادیوم دیه‌گو مارادونا بود این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید تا قطعی شدن قهرمانی آتزوری به روز پنج‌شنبه کشیده شود.

ناپولی روز پنج‌شنبه در یک بازی خارج از خانه به مصاف اودینزه می‌رود. این بار شاگردان اسپالتی با یک تساوی هم قهرمانی‌شان را زودهنگام قطعی خواهند کرد و برای سومین بار در تاریخ باشگاه فاتح اسکودتو خواهند شد. باشگاه ناپولی اعلام کرد روز پنج‌شنبه در زمان برگزاری بازی درهای استادیوم مارادونا را به روی هواداران باز کرده و مسابقه را از طریق صفحه نمایش‌های بزرگ برای تماشاچی‌ها پخش خواهد کرد. درآمد بلیت‌فروشی این برنامه به خیریه اهدا خواهد شد.

اورلیو دی‌لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، با اعلام این خبر گفت:” روز پنج‌شنبه در استادیوم مارادونا 8 صفحه‌نمایش عظیم نصب می‌کنیم. دو صفحه‌نمایش برای هر بخش از سکوها. ما بازی با اودینزه را در استادیوم خودمان پخش مستقیم می‌کنیم تا قهرمانی را در کنار هم جشن بگیریم. بلیت‌ها برای همه جایگاه‌ها قیمت یکسانی خواهد داشت و 5 یورو فروخته می‌شود. درآمد بلیت‌فروشی به خیریه تعلق خواهد گرفت”.

ناپولی از فدراسیون فوتبال ایتالیا خواسته بود که زمان این مسابقه به ساعت 18 به وقت محلی تغییر کند اما با این درخواست موافقت نشد و بازی طبق برنامه ساعت 20:45 به وقت محلی آغاز خواهد شد.

شهر ناپل که انتظار داشت روز یکشنبه شاهد جشن قهرمانی در این شهر باشد برنامه‌های امنیتی خاصی را در دستور کار قرار داده بود. از این شهر خبر می‌رسد که همان برنامه‌ها روز پنج‌شنبه در شهر اجرا خواهد شد. البته در صورتی که لاتزیو فردا ساسولو را شکست ندهد ناپولی از نظر ریاضی قهرمان خواهد شد و در صورت پیروزی لاتزیو است که همه چیز به دیدار پنج‌شنبه ناپولی کشیده خواهد شد.

  شمار ورزشکارانی که به دلیل ابتلا به کرونا از بازی‌های المپیک توکیو کنار گذاشته شدند، به ۴ نفر رسید

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان