• Home
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • افزایش فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال

افزایش فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال

پیام جوان: به گزارش اقتصادنیوز، دیروز اعلام یکی از آمارهای مربوط به اقتصاد آمریکا باعث عقب نشینی قیمت ها در دارایی های پرریسک شد. ارزهای دیجیتال هم همان طور که انتظار می رفت با کاهش قیمت مواجه شدند و خریداران در این بازار کمی عقب نشینی کرده اند.

با توجه به اینکه طی چند روز آینده نیز چند آمار جدید از اقتصاد آمریکا منتشر می شود، ترس معامله گران از خرید ارزهای دیجیتال افزایش یافته است.

امروز بیت کوین با افت قیمت حدود 2 درصدی، در حدود نرخ 28 هزار دلار معامله می شود. در مقیاس هفتگی، همچنان قیمت بازدهی مثبت 2 درصدی داشته اما در مقیاس ماهانه، عملکرد بیت کوین منفی شده و یک درصد افت داشته است.

بیت کوین با ارزش بازار 542 میلیارد دلار، طی شبانه روز گذشته 15 میلیارد دلار معامله شده است. همچنان رقم معاملات بیت کوین پایین است و تا زمانی که ارزش معاملات روزانه به بالای 20 میلیارد دلار بازنگردد می توان گفت که معامله گران نسبت به گذشته فعالیت کمتری در این بازار دارند.

اتریوم هم امروز مثل بیت کوین منفی است اما افت آن تنها یک درصد است. اتریوم در مقیاس هفتگی حدودا یک درصد رشد کرده و در مقیاس ماهانه هم حدودا نیم درصد بازده مثبت داشته است.

این آلت کوین با ارزش بازار 220 میلیارد دلار، طی شبانه روز گذشته حدود 7 میلیارد دلار معامله شده است و هم اکنون با نرخ حدود 1830 دلار داد و ستد می شود.

 

  به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، ارزش بازار رمزارزها به بالای ۲ تریلیون دلار رسید

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان