• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • تشکیل پرونده قضایی برای فردی که پس از خوردن ساندویچ آلوده در مرکز پرستاری لس گاتوس جان خود را از دست داد

تشکیل پرونده قضایی برای فردی که پس از خوردن ساندویچ آلوده در مرکز پرستاری لس گاتوس جان خود را از دست داد

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، یکی دیگر از مراکز پرستاری ماهر بی اریا متهم است که باعث مرگ یکی از ساکنان آن شده است.

خانواده ریچارد ترونگ از Vasona Creek Healthcare در لوس گاتوس شکایت کرده‌اند و ادعا می‌کنند چیزی که او در این مرکز خورده در نهایت باعث مرک وی شده است.

یک دادخواست مدنی ادعا می‌کند که ترونگ 71 ساله پس از خوردن یک ساندویچ آلوده در نهر واسونا درگذشت. او در دسامبر 2021 برای توانبخشی پس از جراحی به این مرکز آورده شد.

در این دادخواست ادعا شده است که این مرکز، ساندویچ آلوده به ترونگ داده است که به ادعای آنها منجر به مشکلات روده و در نهایت تشنج شده است. در این دادخواست آمده است که پس از دو حمله قلبی، ترونگ در نهایت در بیمارستان گود سامریتان درگذشت.

در ادامه آمده است که بیمارستان گود سامریتان توانست تروونگ را پس از حملات قلبی احیا کند، اما بیمار در نهایت دچار آسیب مغزی شد.

تروونگ کمتر از یک ماه پس از این حادثه درگذشت، در حالی که بیمارستان به خانواده اعلام کرد که E. coli در ریه‌هایش وجود دارد.

واسونا کریک در دعوای قضایی به مرگ غیرقانونی و آزار سالمند متهم شده است. وکیل خانواده گفته است که در رابطه با این پرونده، هفته آینده اظهارنظر بیشتری خواهد کرد.

  5 نفر پس از سقوط جیپ از ارتفاع 300 فوتی در سونوما توسط هلی کوپتر نجات یافتند

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان