• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • جدی‌تر شدن گفت‌وگوهای بارسلونا با لیونل مسی

جدی‌تر شدن گفت‌وگوهای بارسلونا با لیونل مسی

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، لیونل مسی تا تابستان پیش رو با پاری سن ژرمن قرارداد دارد ولی تمدید نشدن قرارداد او با این باشگاه باعث شده شایعات زیادی درباره آینده او مطرح بشود. در فرانسه ادعا کرده‌اند باشگاه پی اس جی نیز دیگر تمایلی برای حفظ مسی ندارد و بعید است با خواسته‌های مالی مسی موافقت شود. مسی نیز هنوز مشخص نیست در صورت جدایی از پی اس جی راهی چه تیمی می‌شود؛ هرچند زمزمه‌های جدی بازگشت او به بارسلونا شنیده می‌شود.

طبق ادعای امروز نشریه اسپورت، تماس‌های مدیران بارسا با مسی در روزهای اخیر بیشتر شده و باشگاه کاتالان در تلاش است تا بتواند با فوق ستاره آرژانتینی به توافق اولیه برسد. پس از آن، باشگاه مذاکره‌ای جدی با لالیگا خواهد داشت. بارسلونا باید ۲۰۰ میلیون یورو از بودجه دستمزدهای خود برای فصل بعد را کاهش دهد و حتی در این صورت، باز هم به چراغ سبز لالیگا برای ثبت قرارداد مسی نیاز خواهد داشت.

مسی که در آخرین فصل حضورش در بارسا بیش از ۵۰ میلیون یورو در سال دستمزد دریافت می‌کرد، دیگر نمی‌تواند با چنین دستمزدی برای بارسا بازی کند. باشگاه به او حداکثر هشت میلیون یورو خالص در سال پیشنهاد خواهد داد و جالب اینکه مدت زمان قرارداد نیز تنها یک ساله خواهد بود. بارسلونا همچنین باید منتظر حکم نهایی یوفا در پرونده نگریرا نیز باشد. در صورت محرومیت از حضور در لیگ قهرمانان، جذب مسی دشوارتر خواهد شد.

  شرایط مبهم فرانکی دی یونگ، هافبک هلندی بارسلونا در این تیم

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان