• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • آب پاکی اسپورت روی دست هواداران بارسا: مسی فقط یک پیشنهاد دارد

آب پاکی اسپورت روی دست هواداران بارسا: مسی فقط یک پیشنهاد دارد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، درحالیکه پاری سن ژرمن، باشگاه فعلی لیونل مسی، همچنان اصرار دارد که خواهان تمدید قرارداد با این ستاره بزرگ آرژانتینی است ولی قرارداد او با این باشگاه تابستان پیش رو به پایان می‌رسد و تا این لحظه همچنان از رسمی شدن تمدید قرارداد او خبری نیست. اگر شرایط به همین صورت پیش برود لئو با فرا رسیدن تابستان بازیکن آزاد خواهد شد.

در این شکی نیست که مذاکرات بین پی‌اس‌جی و مسی از مدتی پیش در جریان بوده است ولی تا این لحظه مذاکرات دو طرف به نتیجه ختم نشده است. آنچه در روزهای گذشته احتمال ماندگار شدن اسطوره آرژانتینی در پاریس را با شک و شبهه‌های بیشتری روبرو کرد عصبانیت او از شکست پاری سن ژرمن در آخرین بازی پیش از وقفه بازی‌های ملی بود که باعث شد لئو در پایان مسابقه زمین را زودتر از سایر هم‌تیمی‌هایش ترک کرده و وارد تونل ورزشگاه بشود.

با اینکه در روزهای گذشته شایعات درباره بازگشت لئو به بارسا بیش از پیش قوت گرفته و البته مدتی است خبرهای متعددی درباره احتمال پیوستن او به الهلال عربستان یا ملحق شدن به لیگ MLS آمریکا مطرح است اما روزنامه اسپورت چاپ اسپانیا در گزارشی مدعی است تا این لحظه تنها یک پیشنهاد رسمی به مسی ارائه شده است و این پیشنهاد باشگاه پاری سن ژرمن است.

با اینکه خوان لاپورتا تا کنون چندین بار در مصاحبه‌های خود اعلام کرده که درهای بارسا به روی مسی باز خواهد بود اما اسپورت در گزارش خود تاکید می‌کند که تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی از سوی لاپورتا مقابل اسطوره آرژانتینی قرار نگرفته و به احتمال زیاد تا پایان فصل هم خبری از پیشنهاد بارسا نخواهد بود چرا که بلوگرانا در حال حاضر با مشکلات مالی و حقوقی بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند که باعث می‌شود عملیات بزرگی مثل انتقال مسی برایش غیرممکن باشد.

  پی اس جی حاضر است برای فروش امباپه با رئال یا هر باشگاه دیگری وارد مذاکره شود

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان