• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • چهار داور بین‌المللی ایران برای قضاوت و نظارت در لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ دعوت شدند

چهار داور بین‌المللی ایران برای قضاوت و نظارت در لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ دعوت شدند

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از ابراهیم فیروزی و علیرضا قریب برای قضاوت، محمد شاهمیری به عنوان ناظر داوری و مسعود یزدان‌پناه به عنوان داور ویدئوچک در لیگ ملت‌های مردان و زنان ۲۰۲۳ استفاده خواهد کرد.

بر این اساس ابراهیم فیروزی داور بین‌المللی کتگوری A ایران، در هفته سوم لیگ ملت‌ها گروه مردان در کشور فیلیپین سوت خواهد زد و محمد شاهمیری دیگر داور بین‌المللی کتگوری A ایران، در این مسابقات به عنوان ناظر داوری نقش آفرینی خواهد کرد.

هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ از ۴ تا ۹ جولای برابر ۱۳ تا ۱۸ تیرماه سال آینده در دو شهر آناهایم آمریکا و پاسای فیلیپین برگزار می‌شود.
همچنین علیرضا قریب داور بین‌المللی ایران با کتگوری B1، در هفته سوم لیگ‌ ملت‌ها ۲۰۲۳ گروه زنان در بانکوک تایلند دست به سوت خواهد شد.

فدراسیون جهانی والیبال از مسعود یزدان‌پناه به عنوان داور ویدئوچک در هفته‌های دوم و سوم لیگ ملت‌ها در گروه زنان که به میزبانی کشورهای کره‌ جنوبی و هنگ‌ کنگ برگزار می‌شود، استفاده خواهد کرد.

گفتنی‌ است مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ در گروه مردان ۱۶ خرداد تا ۱۸ تیرماه سال ۱۴۰۱ با حضور ۱۶ تیم پیگیری خواهد شد و تیم ملی ایران در کشورهای ژاپن، هلند و آمریکا به مصاف حریفان می‌رود.

  رونمایی فدراسیون جهانی والیبال از تیم‌های شرکت کننده در نخستین دوره مسابقات قهرمانی زیر 17 سال جهان

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان