• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مدافع تاتنهام: رفتار و شخصیت لیونل مسی باعث شده که او همیشه بهترین بازیکن دنیا باشد

مدافع تاتنهام: رفتار و شخصیت لیونل مسی باعث شده که او همیشه بهترین بازیکن دنیا باشد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، قهرمانی مسی با تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022 قطر باعث شد که بسیاری بحث درباره بهترین بازیکن تاریخ را تمام شده بدانند.

نقش موثر این بازیکن در فتح جام جهانی و تبدیل کردن رویای دیرینه مردم کشورش به حقیقت از نظر بسیاری از فوتبال‌دوستان و کارشناسان به حدی زیاد بود که او را شایسته دریافت لقب بهترین بازیکن تاریخ می‌کرد.

اما رومرو که سابقه بازی کنار این ستاره آرژانتینی را در تیم ملی این کشور دارد معتقد است که مسی حتی پیش از این قهرمانی در جام جهانی هم بهترین بازیکن دنیا بوده است.

او در گفتگو با روزنامه انگلیسی تایمز در این باره اظهار داشت: «هرکس که واقعا از فوتبال سردربیاورد معتقد است که هیچ بازیکنی مانند مسی در دنیا وجود ندارد اما من همیشه او را به خاطر شخصیتی که دارد و رفتاری که با من و بقیه داشته است ستایش می‌کنم.»

این مدافع تاتنهام درباره تجربه اولین برخوردها با مسی گفت: «من همیشه لحظاتی که ما در کنار هم در اردوی تیم ملی بودیم را به خاطر دارم، همیشه رفتار او با خودم در روز اول حضورم در تیم ملی را به یاد می‌آورم. این که او چطور فروتن بود، چطور در کنار ما غذا خورد و رفتار گرمی داشت. همه این کارها باعث شد که او به بازیکنی بزرگتر تبدیل شود.»

  توماس توخل، سرمربی سابق چلسی، مهم ترین گزینه جانشینی بایرن مونیخ به جای یولیان ناگلزمان

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان