• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • فرصت پرسپولیس برای مصون ماندن از پرداخت غرامت ۴۴۰ هزار دلاری

فرصت پرسپولیس برای مصون ماندن از پرداخت غرامت ۴۴۰ هزار دلاری

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، در ابتدای لیگ بیست و یکم، سرخ‌پوشان با جذب وحدت حنانوف و منوچهر صفروف، نخستین تاجیک‌های لیگ برتر ایران را به خدمت گرفتند و البته با کمی تاخیر به دلیل پنجره بسته پرسپولیس، این دو در ترکیب این تیم به میدان رفتند.

اگرچه در ابتدا این دو و به خصوص حنانوف جزو بازیکنان اصلی پرسپولیس بودند اما رفته‌رفته یحیی آنها را کنار گذاشت و دیدار مقابل آلومینیوم و اشتباه مرگبار وحدت نیز باعث شد تا به کلی او از ترکیب کنار برود.

این در حالی است که یحیی گل‌محمدی بارها وحدت و منوچهر را «آینده پرسپولیس» دانسته و از جذب آنها حمایت کرده بود.

اما با پایان لیگ بیست و یکم مشخص شد که یحیی گل‌محمدی تمایلی به حفظ دو مدافع تاجیک تیمش ندارد و می‌خواهد با کنار گذاشتن آنها به سراغ بازیکنان خارجی جدید برود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هنوز مذاکره برای فسخ قرارداد مدافعان تاجیک را انجام نداده و این روند ممکن است به ضرر پرسپولیس تمام شود.

در صورتی‌که منوچهر صفروف و وحدت حنانوف بدون توافق از پرسپولیس کنار گذاشته شوند، می‌توانند مثل بوژیدار رادوشوویچ و ماریو بودیمیر مدعی قرارداد فصل آینده خود شوند و ما به تفاوت قرارداد بعدی با دستمزدشان در پرسپولیس را از سرخ‌پوشان بگیرند.

به این‌ترتیب یکی از ماموریت‌های رضا درویش در پرسپولیس توافق با این دو بازیکن خواهد بود؛ دو بازیکنی که ممکن است همچنان در لیگ برتر ایران بمانند.

  دیدار تیم‌های ایران و آمریکا با نتیجه یک بر صفر به نفع آمریکا پایان یافت

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان