• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اتحاد سه ستاره سابق توپچی ها با مالک اسپاتیفای برای خرید آرسنال

اتحاد سه ستاره سابق توپچی ها با مالک اسپاتیفای برای خرید آرسنال

سه ستاره سابق توپچی ها با مالک اسپاتیفای متحد شده اند تا آرسنال را از مالک فعلی که پس از پیوستن به سوپرلیگ، به شدت مورد انتقاد هواداران و اسطوره های این باشگاه قرار گرفته است، بخرند.

هواداران آرسنال در روزهای اخیر با اعتراضات گسترده موضع خود را در برابر استن کرونکه، مالک فعلی، باشگاه روشن کرده و خواهان رفتن او شده اند. صدها هوادار آرسنال در بیرون ورزشگاه امارات علیه مالک آمریکایی باشگاه تظاهرات کرده و شعار دادند.

پس از تلاش مالک 73 باشگاه برای پیوستن به پروژه ناموفق سوپر لیگ، هواداران ضمن اعتراضات گسترده خواهان رفتن او از این باشگاه و فروش باشگاه به فردی دیگری شدند.

در همان روز کارآفرین مطرح و ثروتمند سوئدی، دنیل اک، که تخمین زده می شود ثروتی در حدود 4.5 میلیارد یورو داشته باشد، از علاقه و تمایل خود برای خرید باشگاه آرسنال توییت کرد.

اکنون دیلی تلگراف گزارش کرده است که اک حمایت سه تن از معروف ترین و محبوب ترین ستاره های باشگاه آرسنال را نیز در این امر به دست آورده است و تیری آنری، دنیس برکمپ و پاتریک ویرا، هر سه او را در تلاش برای خرید آرسنال از کرونکه همراهی خواهند کرد.

اگر این انتقال با موفقیت رخ دهد، هر سه توپچی قدیمی می توانند بار دیگر در استادیوم امارات مشغول به کار شوند.

مدیر باشگاه جاش کرونکه، پسر مالک فعلی، اصرار دارد که این باشگاه برای فروش نیست، اما حضور سه اسطوره باشگاه که از یک پیشنهاد جدید حمایت می کنند، آن هم پس از اتفاقات اخیر، فشار وارده به خانواده کرونکه برای فروش آرسنال را بیشتر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading