• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • قرنطینه سه روزه برای یکی از حریفان پرسپولیس

قرنطینه سه روزه برای یکی از حریفان پرسپولیس

مدیران ارشد AFC با مشاهده خروج تعدادی از اعضای یکی از تیم‌های رقیب پرسپولیس، خارج از حباب پزشکی تعیین شده، آن افراد را به قرنطینه ۷۲ ساعته فرستادند.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با اوج‌گیری شیوع ویروس کووید ۱۹ در کشور هند، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه هماهنگی پیش از آغاز دیدارهای روز پنجم مسابقات در گروه E بار دیگر بر رعایت دقیق پروتکل‌ها و حفظ حباب پزشکی از سوی تیم‌های حاضر در کشور هند تاکید کردند.

این در حالی است که غیر از تیم گوا، تیم‌های پرسپولیس ایران، الوحده امارات و الریان قطر در جزیره گوا حضور دارند.

در این زمینه، رفتار حرفه‌ای کادر فنی، بازیکنان و همراهان کاروان پرسپولیس ایران در حفظ حریم بهداشتی و حباب پزشکی قابل تحسین است. تمام اعضای تیم در جزیره گوا به صورت مرتب و بعد از هر بازی، تست PCR را پشت سر می‌گذارند و تحت مراقبت کامل هستند تا شرایط قرنطینه را حفظ کنند.

همچنین نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در نشست امروز، ضمن برشمردن مجدد نکات مربوط به پروتکل‌های ابلاغی برای مقابله با کرونا، نسبت به برخورد با نادیده گرفتن این موارد هشدار داد.

یکی از مدیران ارشد AFC در این ارتباط، با اعلام اینکه با مشاهده خروج تعدادی از اعضای یکی از تیم‌ها، خارج از حباب پزشکی تعیین شده، آن افراد به قرنطینه ۷۲ ساعته فرستاده شده‌اند، خواهان رعایت دقیق همه موارد از سوی تیم‌های حاضر در جزیره گوا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading