• Home
  • >
  • سیاسی
  • >
  • تاجزاده پس از ثبت نام در وزارت کشور: در انتخابات فرمایشی، رای‌ دادن توجیه ندارد
مصطفی تاجزاده

تاجزاده پس از ثبت نام در وزارت کشور: در انتخابات فرمایشی، رای‌ دادن توجیه ندارد

مصطفی تاجزاده، از چهره‌های برجسته اصلاح‌طلبان، روز جمعه با حضور در وزارت کشور به عنوان نامزد در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

او بعد از ثبت نام در جمع خبرنگاران اعلام کرد که گام در عرصه انتخابات گذاشته تا «با صدای رسا اعلام کنم که مانند اکثریت شما مخالف راهی هستم که حاکمیت در حال پیمودن است. من با قرائت انسدادی از قانون اساسی و تقلیل دادن آن به اصل ولایت فقیه مخالفم. با سیاست داخلی امنیتی و بستن دهان مخالفان و منتقدان و گرفتن حق فعالیت تشکیلاتی از هر ایرانی با هر گرایش و عقیده‌ای که ملتزم به قانون است و خشونت را نفی می‌کند، مخالفم.»

مصطفی تاجزاده که روز جمعه، ۲۴ اردیبهشت، به اتفاق همسرش به ستاد انتخابات وزارت کشور رفته بود گفت: «مشارکت زمانی موجه است که انتخابات معنادار باشد و تنها در صورتی انتظار شرکت گسترده مردم منطقی است که انتخابات رقابتی باشد…. در انتخابات فرمایشی رای‌ دادن توجیه ندارد.»

در همین حال ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی طرفداران مصطفی تاجزاده را نشان می‌دهند که با شعارهای «یا حسین میرحسین، سلام بر موسوی درود بر تاجزاده» به استقبال او رفتند.

ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری که ۲۸ خردادماه برگزار خواهد شد از روز ۲۱ اردیبهشت آغاز شده و تا روز شنبه، ۲۵ همین ماه ادامه خواهد داشت.

بر اساس گزارش رادیو فردا

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading