• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تمدید با مسی-جذب هالند؛ حقیقت تلخ مقابل بارسا

تمدید با مسی-جذب هالند؛ حقیقت تلخ مقابل بارسا

به نقل از مارکا، خوان لاپورتا ماه گذشته به عنوان رئیس جدید بارسلونا انتخاب شد. در رقابت انتخاباتی بین او با ویکتور فونت و تونی فریکسا بحث مشکلات اقتصادی باشگاه یکی از سوژه های مهم بود و هر سه نامزد می دانستند که با وضعیت مالی بدی روبرو خواهند بود.

یکی از وعده های لاپورتا حسابرسی داخلی شفاف به محض انتخابش به عنوان رئیس بود و او و مدیرانش این کار را نیز انجام داده اند.

طبق گزارش اسپورت 3 کاتالونیا، در این حسابرسی مشخص شده است که اوضاع اقتصادی از پیش بینی های اولیه بدتر است و باشگاه نزدیک به 350 میلیون یورو به دلیل پاندمی کرونا ضرر کرده است.

فران رِوِرتر مدیرکل جدید بارسا در جلسه ای که با هیئت مدیره داشته، این مساله را توضیح داده و گفته است که حسابرسی با لحاظ کردن دو عامل انجام شده است؛ اولی تمدید با لیونل مسی که قطعا بسیار هزینه زا خواهد بود و دومی انجام یک خرید بزرگ همچون جذب ارلینگ هالند.

در واقع تمدید با مسی و یک خرید تابستانی بزرگ باعث خواهد شد که بارسلونا تنها بتواند روی سوددهی در فصل 23-2022 حساب باز کند و مشکلات در فصل بعد نیز ادامه دار خواهد بود و شاید بار دیگر مجبور به کاهش دستمزدها شوند.

با این وجود رِوِرتر توضیح داده است که همچنان دلایلی برای خوشبینی به این قضیه که بارسا فصل بعد نیز تیمی مدعی برای تمام جام ها باشد، وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.