آیا شما نیز می‌توانید یک خانه در SF بخرید؟

پیام جوان: به گزارش کرون 4، به خرید خانه در سن فرنسیسکو فکر می کنید؟ طبق گزارش جدیدی از Redfin، ابتدا باید مقدار زیادی پول نقد کنید.

افزایش نرخ بهره و قیمت مسکن که هنوز به هنجارهای قبل از همه گیری خود بازنگشته است، به مقرون به صرفه بودن قیمت‌ها در سراسر کشور کمک نمی کند. گزارش‌ها نشان می‌دهند درآمد مورد نیاز برای خرید یک خانه معمولی در سن فرنسیسکو و سن حوزه در بالاترین میزان خود قرار دارند.

طبق آخرین گزارش شرکت املاک و مستغلات، خریداران خانه در سن فرنسیسکو باید 402,821 دلار به دست آورند تا بتوانند وام مسکن ماهانه 10,071 دلاری SF را بپردازند. ردفین می گوید که این میزان نسبت به همین زمان در سال گذشته 33.6 درصد افزایش یافته است. این مبلغ همچنین بسیار بالاتر از درآمد سرانه برای سن فرنسیسکو است که در سال 2020 توسط سرشماری ایالات متحده با رقم 72041 دلار ثبت شده است.

دو شهر دیگر دربی اریا فاصله زیادی با هزینه های سرسام آور City by the Bay ندارند. طبق گزارش Redfin، حداقل درآمد در سن حوزه برای خرید راحت یک خانه 363265 دلار است که 36.1 درصد بیشتر از یک سال قبل است. اوکلند کمی مقرون به صرفه تر است و خریداران نیاز به کسب درآمد حدود 247559 دلار دارند.

آناهیم، ​​کالیفرنیا در رتبه بعدی قرار دارد، جایی که خریداران برای پرداخت ماهانه وام مسکن به 254286 دلار نیاز دارند. اوکلند در رتبه چهارم و لس آنجلس در رتبه پنجم قرار می گیرند و خریداران باید سالانه 221,592 دلار درآمد داشته باشند تا بتوانند وام مسکن خانه ای در آن نزدیکی را پرداخت کنند.

  ساکرامنتو: تیراندازی در خارج از مجتمع آپارتمانی Vallejo

اگر می‌پرسید مقرون به صرفه‌ترین خانه‌ها کجا هستند، به غرب میانه بروید. ردفین می گوید که خریداران در دیترویت فقط باید 48435 دلار کسب کنند تا بتوانند خانه‌ای در منطقه خود داشته باشند. اگرچه این مقدار کم به نظر می رسد، اما همچنان 52.3 درصد بیشتر از یک سال قبل است. خریداران در دیتون و کلیولند، اوهایو خوش شانس هستند – آنها فقط باید به ترتیب 51126 دلار یا 53817 دلار کسب کنند تا بتوانند خانه ای در شهر خود بخرند.

امیدوار هستید که احساس راحتی بیشتری در ساحل شرقی داشته باشید، اما باید در بودجه محدودتری بمانید؟ ردفین می‌گوید، خریداران خانه در روچستر، نیویورک، می‌توانند یک خانه معمولی در این منطقه بخرند، در حالی که حقوق سالانه 56508 دلار دریافت می‌کنند. پیتسبورگ، پنسیلوانیا دارای رقم مقرون به صرفه‌ی مشابه‌ای است و خریداران فقط به 57853 دلار نیاز دارند تا مکانی برای خرید داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان