• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مسدودیت حساب‌های مالی فدراسیون فوتبال ایران به دلیل بدهی انباشته

مسدودیت حساب‌های مالی فدراسیون فوتبال ایران به دلیل بدهی انباشته

پیام جوان: به گزارش مهر، فدراسیون فوتبال ایران پس از صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با مشکلات فراوان داخلی دست و پنجه نرم کرد. هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از عزل موقت شهاب‌الدین عزیزی خادم از ریاست این مجموعه نه تنها نتوانست منابع مالی لازم برای امور جاری را فراهم کند بلکه با بدهی‌های گذشته نیز روبرو شده است.

سازمان امور مالیاتی به دلیل بدهی بیش از ۸۰ میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال تصمیم به مسدود کردن حساب‌های جاری این نهاد حقوقی گرفت تا بخش مالی از انجام هرگونه فعالیت منع شود.

میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال که به دلیل اختلافات عمیق بین اعضای هیأت رئیسه بیشتر از همیشه تنها مانده است نتوانست در قبال اخطارهای قبلی مالیاتی تمهیداتی را بیاندیشد تا کار به بسته شدن حساب‌های فدراسیون کشیده شود.

مسدودی حساب‌های فدراسیون در حالی اتفاق افتاده که این مجموعه هنوز موفق به تسویه با کارمندانی که در اسفندماه گذشته اخراج کرده بود نشده است و مطالبات تعدادی از مربیان تیم ملی ایران همچون کریم باقری، وحید هاشمیان و مهرداد خانبان را پرداخت نکرده است تا بحران در سالی که جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برگزار می‌شود به اوج برسد.

  کنایه جیمی کاراگر به رونالدو پس از پیروزی منچستریونایتد برابر آرسنال

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان