• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • واکنش سرمربی تیم فوتبال پورتو به ناکامی مهدی طارمی در گلزنی بعد از هشت هفته

واکنش سرمربی تیم فوتبال پورتو به ناکامی مهدی طارمی در گلزنی بعد از هشت هفته

پیام جوان: به گزارش مهر، تیم فوتبال پورتو فردا شب در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ پرتغال به مصاف براگا می‌رود. این دیدار برای پورتو که با ۳۵ امتیاز بالاتر از اسپورتینگ لیسبون و بنفیکا قرار دارد و تداوم صدرنشینی این تیم اهمیت زیادی دارد.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو امروز در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و شرایط تیمش را تشریح کرد.

بخشی از این نشست خبری به مهدی طارمی اختصاص یافت؛ مهاجم ایرانی پورتو که در هشت مسابقه قبلی این تیم موفق به گلزنی نشده است و از این حیث شرایط خوبی در پورتو ندارد.

سرمربی پورتو در پاسخ به این سئوال که به نظر می‌رسد طارمی هنگام رسیدن به محوطه جریمه حریفان و زدن ضربات آخر شادابی لازم را ندارد، گفت: خیر این‌طور نیست. ببینید او چند بار در محوطه جریمه ظاهر می‌شود.

وی افزود: اینها دوره‌هایی است که بازیکنان پشت سر می‌گذارند. گاهی از سه موقعیتی که به دست می‌آورند هر سه را به گل تبدیل می‌کنند و گاهی از ۱۳ موقعیت یک گل هم نمی‌زنند. این بخشی از وظیفه ما است که سعی کنیم شرایط را برای تکامل و پیشرفت بازیکن به حداکثر برسانیم تا گل بزند اما در برنامه‌های دیگر هم مشارکت داشته باشد.

سرمربی پورتو همچنین از «وندل» بازیکن تیمش که در جریان بازی با اتلتیکو مادرید اسپانیا اخراج شد و زمینه باخت پورتو را فراهم کرد، گفت: او خودش می‌داند رفتاری که داشت برای آنچه که می‌خواستیم یعنی زدن گل و تلاش برای پیروزی خوب نبود. این یکی از مسائلی بود که باعث شد در پایان مسابقه موفق نباشیم اما در نهایت تقصیر این بازیکن یا آن بازیکن نیست. تقصیر همه است.

  احتمال ممنوع شدن نواک جوکوویچ از شرکت در تورنمنت ایندیان ولز آمریکا

سرمربی پورتو تاکید کرد: اگر از حضور یک بازیکن در ترکیب اصلی بازی فردا با براگا مطمئن باشم، وندل است. شما می‌توانید بنویسید که او فردا در لیست اصلی تیم است.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان