• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • تمدید قرارداد محمد صلاح با لیورپول

تمدید قرارداد محمد صلاح با لیورپول

پیام جوان: به گزارش”ورزش سه، دقایقی پیش باشگاه لیورپول به شکلی غیرمنتظره خبر از تمدید قراردا محمد صلاح داد. ستاره مصری که تنها یک سال دیگر از قراردادش باقیمانده بود و گفته می شود به دلیل اختلاف بر سر دستمزد پیشنهادی، قصد جدایی دارد، برای چند سال دیگر خود را به لیورپول متعهد کرد.

در بیانیه لیورپول آمده است:« باشگاه لیورپول خوشحال است، اعلام کند که محمد صلاح قرارداد طولانی مدت جدیدی با این باشگاه امضا کرده است. مهاجمی که فصل قبل پس از کمک به تیم یورگن کلوپ در دو جام داخلی(حذفی و اتحادیه)، به عنوان بهترین بازیکن سال اتحادیه و بهترین بازیکن سال 22-2021 اتحادیه نویسندگان فوتبال انگلیس انتخاب شد، امروز بر سر تمدید قرارداد به توافق رسید. پس از 5 سال حضور در این باشگاه، صلاح اکنون برای سال های بیشتری در آنفیلد حضور خواهد داشت. او تاکنون 156 گل در 254 بازی به ثمر رسانده است.

صلاح نیز پس از تمدید قرارداد گفت:« احساس فوق العاده ای دارم و برای بردن جام های بیشتر با باشگاه هیجان زده هستم. این یک روز شاد برای همه است. فکر می‌کنم تمدید قرارداد کمی بیش از تصورات زمان ‌برد، اما اکنون همه چیز انجام شده است، بنابراین ما فقط باید روی اهداف بعدی تمرکز کنیم.می‌توانید ببینید که در پنج یا شش سال گذشته، تیم همیشه روندی صعودی داشته است. فصل گذشته به 4 قهرمانی نزدیک بودیم، اما متاسفانه در هفته آخر فصل دو جام را از دست دادیم. ما همچنان در موقعیت خوبی هستیم و می توانیم برای همه جام ها بجنگیم. خریدهای جدیدی هم به تیم ملحق شده و خواهند شد. ما فقط باید سخت کار کنیم، اطمینان و ایمان خوبی داشته باشیم، مثبت فکر کنیم و دوباره دنبال همه جام ها برویم.»

  تلاش مدیران استقلال برای تامین منابع مالی برای پرداخت درصدی از پیش پرداخت فصل جدید بازیکنان

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان