• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی چلسی: تا پایان فصل به تعقیب لیورپول و منچسترسیتی ادامه می دهیم

روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی چلسی: تا پایان فصل به تعقیب لیورپول و منچسترسیتی ادامه می دهیم

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، روملو لوکاکو، ستاره ۲۸ ساله چلسی دیشب مقابل استون ویلا اولین گل خود در لیگ برتر از سپتامبر را به ثمر رسانده و به چلسی کمک کرد تا به یک پیروزی ارزشمند در ویلا پارک دست پیدا کند. این مهاجم بلژیکی که پس از بازگشت از مصدومیت مچ پا در ماه نوامبر شرایط خوبی نداشت، مدعی شد سبک بازی او در سال های اخیر تغییر کرده و تحرک این بازیکن در محوطه بیشتر شده است.

روملو لوکاکو گفت: “فکر می‌کنم به نمایشی این چنینی نیاز داشتم. بازی نکردن برای هر بازیکنی دشوار است و هر فوتبالیستی دوست دارد همیشه در زمین باشد. سرمربی دلایل خود را دارد، اما من نیز به سختی تلاش کردم. کسب پیروزی مقابل ویلا خوشحال کننده است و همچنین شخصا از عملکردم راضی هستم و می‌خواهم به این روند ادامه دهم.

روی گلی که به ثمر رساندم نیز مهم ترین مسئله حرکت من در محوطه جریمه بود. در طول سال‌های اخیر تحرک من در محوطه جریمه بیشتر شده است. سعی می کنم کمتر ساکن بوده و همیشه در حال حرکت باشم. البته ارسال فوق العاده ای هم روی دروازه شد و من فقط توپ را به درون دروازه وارد کردم.

حالا ما مثل یک شکارچی هستیم. نتایج اخیر ما فوق العاده نبود و اکنون باید رقیبان خود تعقیب کنیم. هر بازی برای ما از الان تا پایان فصل یک فینال بوده و هر دیداری در لیگ برتر بسیار سخت است. ما مقابل ویلا پیروز شدیم و حالا باید به این روند ادامه داده و رقیبان خود را تعقیب کنیم. استون ویلا در دو بازی اخیر واقعاً خوب کار کرده و باید به ستایش از استیون جرارد، کادر فنی و بازیکنان این تیم پرداخت. آنها تیم واقعاً خوبی دارند و کسب پیروزی برای ما آسان نبود.”

  جانشین لوکاس واسکز در رئال مادرید مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان