• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • راه حل جدید یوونتوس برای حفظ رونالدو

راه حل جدید یوونتوس برای حفظ رونالدو

امروز نشریه توتواسپورت در گزارشی مدعی شد شرایط کاپیتان یوونتوس در فصل بعد تغییر پیدا خواهد کرد. طبق ادعای این نشریه، جورجو کیه لینی در پایان فصل از یوونتوس جدا شده و از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. حتی اگر در نهایت برای ماندن جیجی بوفون نیز توافق شده و او برای یک فصل دیگر در رختکن یوونتوس باقی بماند، قرار نیست او کاپیتان اول باشگاه لقب گیرد و بازوبند احتمالا به کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و 36 ساله بیانکونری تقدیم خواهد شد.

این در حالیست که اخیرا برخی شایعات حاکی از نارضایتی این بازیکن از شرایط باشگاه یوونتوس و احتمال جدایی او از این تیم در تابستان سال پیش رو است و ممکن است اینگونه مدیران بیانکونری خواهان راضی کردن رونالدو برای ماندن باشند. اگرچه انتخاب بیشتر هواداران برای بستن بازوبند جانلوئیجی بوفون، دروازه بان 43 ساله و محبوب یوونتوس خواهد بود، اما انگار قرار نیست چنین اتفاقی رخ بدهد.

اما به نظر می رسد یوونتوس در مورد کاپبتان دوم نیز قصد شگفتی سازی داشته و ماتیس دی لیخت را بعد از رونالدو در نظر گرفته است. دی لیخت 21 ساله که با انتقال 76 میلیون پوندی از تیم آژاکس در سال 2019 به یوونتوس پیوست، در ابتدا به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، اما عملکرد درخشان یک سال اخیر او را تبدیل به گزینه غیرقابل جانشین خط دفاعی کرده است. این در حالیست که چند بازیکن پرافتخار و باتجربه تر مانند بوفون، لئوناردو بونوچی و پائولو دیبالا نیز در رختکن حضور دارند، اما باشگاه یوونتوس دی لیخت را به عنوان کاپیتان دوم در نظر گرفته است.

  پیروزی تیم ملی فوتبال تونس با قضاوت علیرضا فغانی داور ایرانی مقابل موریتانی

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading