کمک به جانبازان بی‌خانمان در بی اریا

پیام جوان: به گزارش کرون 4، در حالی که روز جمعه رویدادهای زیادی برای تجلیل از کهنه سربازان برگزار شد، هنوز یک واقعیت تلخ وجود دارد که بسیاری از کسانی که خدمت کرده اند با آن روبرو هستند و آن، موضوع مسکن است. طبق گزارش دفتر تحقیقات کالیفرنیا، این ایالت دارای ششمین تعداد کهنه سربازان بی خانمان است.

آلن وونگ، یکی از فعالین تجلیل از کهنه سربازان گفت: “وقتی به روز سربازان و به سربازان همکارم فکر می کنیم، تمرکز ما بر این موضوع است که چگونه می توانیم از آنها حمایت کنیم.”

وی گفت، ما برای کمک به این موضوع، بر روی سه شاخص تمرکز و فعالیت می‌کنیم:

یکی از این شاخص‌ها به مشکل بی خانمانی می پردازد: قرار دادن کهنه سربازان در راس سیستم مسکن مقرون به صرفه شهر. یک نظرسنجی در سال 2019 توسط گروه پوینت سن فرنسیسکو نشان داد که حدود 600 جانباز بی خانمان در شهر وجود دارد که حدود 9 درصد از جمعیت بی خانمان‌ها در سطح این شهر را تشکیل می دهد.

او گفت: «در حال حاضر در SF، مسکنی با نرخ پایین‌تر از بازار داریم که یارانه می‌شود، و اغلب قرعه‌کشی‌هایی برای به دست آوردن این خانه‌ها انجام می‌شود، بنابراین تلاش ما این است تا اولویت بالاتری را برای جانبازان ایجاد کنیم.

یکی دیگر از اقدامات این است که به کسانی که در مرخصی هستند کمک مالی می دهد.

او گفت: کاری که این اقدام انجام می‌دهد این است که کارفرمایان بزرگ‌تر را ملزم می‌کند تا در صورت فراخواندن افراد به انجام وظیفه، تفاوت بین حقوق غیرنظامی و حقوق نظامی را تا 30 روز در سال بپردازند.

  سن حوزه و ساکرامنتو در میان شهرهای برتر برای برگزاری جشن هالووین

همچنین دسترسی رایگان به تمام پارک‌های سن فرنسیسکو، از جمله استخرهای شهر، و مکان‌هایی مانند باغ‌های گیاه‌شناسی را می‌دهد.

او در ادامه گفت: یک قانون برای کمک به حمایت از سلامت روحی و جسمی جانبازان ما وجود دارد – تا به آنها احترامی که شایسته آن هستند، بدهیم، و ما در پی عملی کردن آن هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان